PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 661
ocen
7,6 10 1 170661
7,1 41
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Na "Logana" poszedłem wierząc, że coś z tego będzie (pomimo, że robili go ci sami ludzie co niezbyt udanego "Wolverine'a" z 2013 roku). Nie miałem zbyt wielkich oczekiwań wobec tego filmu. Zwiastuny przypadły mi do gustu, muzyka była świetna (szczególnie "Were down We go" mojej ulubionej islandzkiej grupy, Kaleo). W kinie już od pierwszych scen produkcja bardzo przypadła mi do gustu. Laura była świetna, bardzo podobał mi się sposób pokazania jej w filmie. Od Pierce'a nie mogłem oderwać oczu, szkoda, że tak mało go było w drugiej części filmu. Dobrze wypadł też Charles Xavier, który dodaje uroku całej historii. Jednak moim faworytem zdecydowanie jest Hugh Jackman jako Logan. Ten występ to idealne pożegnanie z rolą Rosomaka. Film ma jednak minusy, czasem występują błędy logiczne,ale największym minusem tego filmu jest czarny charakter (nie Pierce!),ale gdybym o nim więcej powiedział musiałbym użyć wielu spoiler,czego nie chcę robić, bo uważam, że warto samemu iść do kina.
Ważną rzecz! Film ma kategorię R i jest wyjątkowo brutalny, sceny takie jak odcinanie kończyn są tu normalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones