PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 342
oceny
7,6 10 1 170342
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

MASJTERSZTYK

ocenił(a) film na 9

Specjalnie założyłam konto na filmwebie, żeby móc z Wami podzielić się moją opinią.

Od dziecka jestem fanką X-menów i całego uniwersum Marvela, ale dotąd nigdy żaden z ich filmów nie wzbudził we mnie tylu emocji. Jestem świeżo po seansie i, szczerze mówiąc, nie mogę się pozbierać. Cudowna muzyka, piękne zdjęcia i genialne role Jackmana, Stewarta i młodej. Te dwie godziny w kinie minęły w mgnieniu oka, a końcowa scena - genialna (chyba do końca życia zostanie mi w pamięci). Uryczałam się jak bóbr i chciałabym z głębi serca podziękować całej ''starej'' ekipie za to, że zakończyli to w tak wspaniały sposób.

ocenił(a) film na 9
olg03

Która jest Twoja ulubiona postać z X-men?

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Chyba nie mam ulubionej, ale od zawsze podziwiałam Storm, Jean i Wolverine oczywiście :P Plus nie zapomnijmy o profesorku.

ocenił(a) film na 9
olg03

Moją ulubioną od zawsze jest Cyclops, kochałem się jako dziecko też w Rogue ;) No i Gambit był chyba najbardziej kozacką postacią też

ocenił(a) film na 10
olg03

Wyczuwam bratnią duszę, takie same odczucia miałem po seansie. Logan odszedł, ale producenci zostawili sobie furtkę, ja już czekam na kolejne losy 'młodej' :)

ocenił(a) film na 8
olg03

Film dobry , ale 10 bym mu nie dał. W sumie cały czas się miotam z oceną, z jednej strony coś nowego , ludzka twarz mutantów...ale z drugiej to w jaki sposób główni bohaterowie odeszli z tego świata do końca mnie nie przekonuje. Rozumiem co próbowano zrobić, ale wydaje mi się że można było to zrobić lepiej. To tak się starano wybić mutantów poprzez program Sentinel, a tu wystarczyło tylko dodać coś do jedzenia...nie kupuję tego.

olg03

Majstersztyk a film oceniony na 2 xD

olg03

Jak taki świetny to czemu został oceniony na dwa ?

ocenił(a) film na 6
olg03

Scena w hotelu, kiedy Logan idzie po trupach do profesora, bardzo interesująca, ale całokształt przegadany i momentami banalny. Wieczne użeranie się Logana z profesorkiem i z drugiej strony „ale będzie super jak kupimy sobie łódź” było już męczące. Kilka scen, które znalazły się w filmie ot tak, jak np. ta w gospodarstwie. Ogólnie nie było źle, ale strasznie „przehype’owany” film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones