PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Nie kupuję tego, że w 2024 Wolvie jest już stary, ledwo się regeneruje itp. Przyjmijmy, że ma 200-300, a może choćby te 150 lat. Od First Class pod DoFP, które działy sie chyba w 2022? (jeśli nie to w tych okolicach) niewiele się zmienił. Dopiero wtedy miał trochę siwizny. W roku 2013 - Wolverine w Japonii nie miał żadnej zmiany.
Jeśli proporcje 150-300 lat przełożymy na życie człowieka ok. 80 lat to nie jest możliwe, że Wolvie w kilka lat stał się już podstarzały. Gdzie tu logika? Jeśli w 2013 nie zmienił się nic od lat 60s-70s to przyjmując w wieku 150 lat wygląda na 40-50, owe 70-80 lat z wyglądu maiłby w co najmniej 2150 roku kiedy nikt z ekipy by nie żył.
Nawet jeśli przyjmiemy, że podstarzały mają na myśli ok. 60 latka to proporcjonalnie byłoby to w ok. 2100 roku przyjmując, ze Wolvie ma 150 lat obecnie, choć z tego co kojarzę więcej.
Brak w tym logiki jak dla mnie.

Alex_Tyler

Po pierwsze:
Zauważ się Wolverine jest przed restarrestartem i nie jest już brany pod uwagę.
Po drugie.
Dofp wiele zmienił. Np. X-23 pojawiła się później, Phoenix był już wcześniej itd. Może starzenie się Wolverinea też się wzięło wcześniej? Jakiś Time Parodox.

Po trzecie.
Ech, to dopiero wstęp. Plus, nie szukaj logiki w filmie o superhero. Koniec lekcji na dziś :)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Wg mnie czy film o superhero, czy o latającym potworze spaghetti powinna być zachowana logika. Jeśli przyjęli, że Wolverine starzeje się nie zauważalnie to nie może nagle w kilka lat w dziada się zmienić wg mnie.

ocenił(a) film na 8
LordVader345

a Jest jakies zdjęcie? czy go jakoś postarzeli czy jest taki jak w DofP w tym czasie walcząc z sentinelami?

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Według mnie nie ma co szukać sensu i logiki w tej serii tylko brać jak jest. Na dobrą sprawę to każdy film jest o czym innym i nie ma związku z poprzednim :D

Alex_Tyler

Powiedzieli że w tych latach rodzi się coraz mniej mutantów, może i moce mutantów są coraz słabsze.
Może w filmie wszystko wytłumaczą, musisz poczekać do marca.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Człowieku xDD To jest film akcji. Tu nie musi być aż takiej logiki. To tak jakby ktoś chciał, żeby te filmy były realistyczne xDDD Śmiechu warte. To są filmy które mają takie być. Na nich trzeba się wyluzować a nie wytężać swój móżdżek by analizować każdą możliwą sekwencję xD

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Wiesz, w tym przypadku akurat zawsze mogą znaleźć wyjść - chociażby takie, że wskutek jakiegoś wypadku (np. starcia z jakimś mutantem badassem) Logan utracił swoje zdolności regeneracyjne (tudzież znacząco się one zmniejszyły), przez co zaczął się starzeć w przyspieszonym tempie. Nie sądzę więc, żeby twórcy przy tak komfortowej sytuacji coś pokpili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones