PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 342
oceny
7,6 10 1 170342
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Nie

ocenił(a) film na 3

Nie udało się.

Nie wiem co to wszystko miało znaczyć, gdzie dowieźć historię i razem z nią widza, ale po dobrym początku i względnie niezłym środku wszystko zaczyna się pieprzyć.

Kupa przemocy - na początku atrakcyjnej - w końcu zaczyna irytować. Niby powinienem widzieć jakąś rodzącą się chemię pomiędzy tą małą dziewczynką i Loganem, ale mam wrażenie, że ona jest niezdolna zupełnie do niczego poza masowym mordem, a on jest już zbyt wypalony na coś więcej niż pociąganie z flaszki i marzenia o jachcie. Zresztą dziewuszce dano taką rolę, że w końcu na jej widok i tych akrobatycznych cudów szlag mnie trafiał. Reżyser sobie nie poradził z wątkiem emocji i to całkowicie.

Dziwi taka wysoka ocena flmu na FW. 7.6? Bez jaj. Chociaż w sumie... Taki mamy klimat.

Ostatnie 15 minut filmu jest wręcz śmieszne, a zakończenie żałosne. Nie widzę powodów do zachwytu. Jeden to może jeszcze bym wyszukał. Szkoda, bo tu był potencjał na fajne kino nie tylko akcji, ale została tylko akcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones