PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Nudny film

ocenił(a) film na 3

Nudny, ciągnące się sceny. Watek dramatyczny naiwny i żenujący. Błędy logiczne. Jedynie sceny walki i ucieczek są widowiskowe. Nie wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
Tho

nie wart jest ogladanie twojej mordy. Dobrze, że nie ustawiłeś porfilowego...

ocenił(a) film na 3
lsobilo

Znaczy to są pana kontrargumenty ?

ocenił(a) film na 10
Tho

No prawie każdy ma inne zdanie niż ty. Ocena 8, 168 miejsce w boxoffice, może coś jest z Tobą nie tak? To mój kontargument.

ocenił(a) film na 3
sebo8110

Nie oceniam na bazie ocen innych ludzi, przed oglądnięciem filmu nie czytam jego opisu. Film wg mnie był nudny, idea tworzenia rodziny, nabierania cech ludzkich przez żołnierzy stworzonych do zabijania jest groteskowa ( bo co chwilę mordują dziesiątki ludzi ).
Może film byłby lepszy gdyby trwał o połowę czasu mniej, szczególnie ciągnące się sceny pseudofilozoficzne.
Film też był słabo zagrany. Wciąż ta sama poza, mina głównego bohatera przez cały film.
A co ma znaczyć obrócenie krzyża przez tę dziewczynkę na końcu filmu to już w ogóle nie wiem.
( Nowy satanizm ? )

ocenił(a) film na 9
Tho

Obrócony Krzyż przecie oznacza jedno - tu leży X-men. X jak krzyż pod innym kątem. Jak nie wyłapujesz takich rzeczy, to śmiało, jest wiele filmów komiksowych od 12 lat.

ocenił(a) film na 3
laxman

Nie czytam komiksów. Zaczynam rozumieć obrońców filmu. Pisząc coś negatywnego o filmie, to jakbym skrytykował " Gwiezdne wojny" albo " Władcę pierścieni ", to znaczy skrytykował pewien kanon. Po prostu film z tej serii musi być na 9 choćby nie wiadomo jak był kiepski.

ocenił(a) film na 9
Tho

Kolego Isobilo sie skompromitował, on akurat jest fanem, który nie potrafi dyskutować bez obrażania.
Ja jednak chcę zwrócić uwagę na jedno: widzisz, że film cieszy się uznaniem krytyki i fanów, bo wreszcie dostaliśmy coś ważnego, dopracowanego, uwolnionego z ograniczeń wiekowych. A Ty potrafisz tylko napisać: nudny, żenujący, nielogiczny. Jak już tu się wypowiadasz, to może napisz to tak, żeby otworzyć dyskusję, zapytać o coś. Przecież można się różnić, ale można też próbować znaleźć płaszczyznę porozumienia. Tymczasem widzę, że najczęściej jak komuś nie podoba się dany film, to kwituje to jednym, pogardliwym zdaniem.
A później jeszcze wykazujesz się niedbalstwem i lekceważeniem (krzyż), stąd zareagowałem być może trochę zbyt agresywnie. Jeśli tak, to przepraszam.

ocenił(a) film na 10
laxman

Jeszcze go przeprasza, jezuuuuuuuu

ocenił(a) film na 3
laxman

Dla mnie ten film był nudny i naiwny, nawet przyrównując go do np. Terminatora.

ocenił(a) film na 7
laxman

Specjalnie wszedłem tutaj by sprawdzić czy kogoś szczypie tyłek po scenie z obróceniem krzyża :)Widzę,że parę osób się znajdzie.Ale to szczegół.Nie jestem fanem superherosowego nurtu w kinie ale Logana obejrzałem z przyjemnością. W końcu coś dla w miarę dorosłych.

ocenił(a) film na 9
keirametz

W życiu bym nie pomyslał, że ten krzyż może kogoś uwierać, niezależnie od stopnia wiary i podejscia do religii itp. Ale jak widać, zawsze ktoś się znajdzie:)

ocenił(a) film na 9
Tho

Logan nie jest żądnym żołnierzem, to tragiczna postać

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Z filmu wynika, że stworzyli go i udoskonalili po to by był żołnierzem, ale z powodu jego ucieczki był ukrywającym się kierowcą.
Dla kogoś nie wtajemniczonego w sagę X-Mena filozofia filmu, żeby stać się normalnym człowiekiem, lub człowiekiem z problemami depresyjnymi, cała o tym rozmowa jest zwyczajnie nudna i naiwna. Niepotrzebnie o tym jest tak dużo.

ocenił(a) film na 9
Tho

X-menów

ocenił(a) film na 9
Tho

Wart obejrzenia

ocenił(a) film na 10
Tho

Sam jesteś nudny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones