PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 289
ocen
7,6 10 1 170289
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Pelen zawod....

ocenił(a) film na 4

Skonczyli glownego bohatera w sposob zupelnie niegodny. Umarl podczas ostatniego zrywu przywoitosci jako zapijaczony menel... Film co najwyzej przykry z punktu widzenia 2 bochaterow jak wolverine i xavier.

ocenił(a) film na 5
Negerfeld

Też uważam że można było zrobić lepsze zakończenie....

ocenił(a) film na 9
slobi

Na przyklad co?

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Nie mi za to płacą żebym się nad tym teraz zastanawiał w każdym bądź razie to co zostało pokazane pozostawia trochę do życzenia....

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Np nie mordowac/kastrowac kazdego meskiego bohatera jak to ma ostatnio miejsce w kazdym filmie. Bond juz czeka w kolejce.

ocenił(a) film na 9
Negerfeld

Tak, bo zycie jest kolorowe i kwiatuszki...

ocenił(a) film na 10
Negerfeld

ty chyba nie zrozumiałeś tego filmu i to bardzo XD

ocenił(a) film na 3
chipooke

A co tu było do rozumienia? Film prosty jak budowa cepa.

ocenił(a) film na 10
JFR

Też tak myślałem, dopóki nie przeczytałem pierwszego komentarza w tym wątku.

ocenił(a) film na 3
chipooke

Wyjaśnij, proszę, mnie i pozostałemu plebsowi wystawiającemu noty od 5 w dół czego w nim nie widzimy, jakiego drugiego dna, przesłania. Czegoś niezwykłego, albo jakiej przekazywanej prawdy życiowej, postawy. Wiesz, mnie takie rzeczy interesują. Zawsze mogę się czegoś dowiedzieć, w końcu nie jestem omnibusem. Trochę mi wstyd, że wystawiłem tylko 4/10. Na pewno coś pominąłem i widziałem tylko tę najbardziej wierzchnią, prostą w odbiorze, prymitywną warstwę obrazu. A on pewnie jest jak cebula, ma więcej warstw.

ocenił(a) film na 10
JFR

Już spieszę z wyjaśnieniami użytkownikowi, który napisał długi, zaczepny komentarz wypełniony samą ironią i praktycznie nic nie wnoszący do tematu. xD Na pewno jesteś zainteresowany dyskusją na temat filmu i na pewno to co bym napisał coś zmieni w twojej opinii. Jeżeli dla kogoś Logan jest niegodnym zakończeniem dla Wolverine ("zapijaczonego menela" XD) i filmem na 4/10, to szkoda mojego czasu.

ocenił(a) film na 3
chipooke

To nie zmieniaj mojej opinii, bo to mogę tylko ja, ale tylko napisać w kilku słowach co ciebie tak zachwyciło. Na tyle chyba cię stać. Przy ocenie 9/10 to powinno być wręcz dziecinnie łatwe. Skoro już tyle cennego czasu zmarnowałeś na całe dwa nic nie wnoszące komentarze to poświęć jeszcze kilka chwil na jeden coś wnoszący. Może i inni - ociemniali, jak ja - coś skorzystają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones