PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 315
ocen
7,6 10 1 170315
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Chyba się zestarzałem, odeszli bohaterowie mojego dzieciństwa. Odeszli w piękny sposób. Łza w oku się kręci. Czas na młodsze pokolenie. Smutno mi....
A technicznie film na najwyższym poziomie. Jak zwykle będą malkontenci, ale gra aktorska na najwyższym poziomie,

ocenił(a) film na 8
wizi38

Malkontenci to ludzie którzy stracili swoją duszę. Film jest naprawdę na wysokim poziomie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
wizi38

Co oni zrobili z Profesora Beznadzieja Wielki telepata i co stary dziadek pff. Raptem wszyscy moce tracą . Film dobry Ale powinien byc oddzielnym filmem od serii. A profesor i Logan powini zginąć w jakis inny sposób w filmie typu x-men pierwsza klasa jak prawdziwi Mutanci wyjadacze a nie zapierdiałe dziady

ocenił(a) film na 5
udyafu

Robia w ch widzow. Kolejny film w ktorym kasuje sie meskie postacie na rzecz poprawnie feministycznych debilizmow. Nie moge uwierzyc ilu ludzi dalo sie wyrolowac tym filmem.

ocenił(a) film na 9
udyafu

Nie wiem w jakim wieku jesteś, bo tak naprawdę film jest zamknięciem serii Logana. To jest 17 lat później i jakieś 30 kinowo. Oglądając pierwszą część 17 lat temu może inaczej byś na to patrzył starzejąc się na równi z bohaterami. ;)
Hugh Jackman zrezygnował z dużej części swojej gaży, żeby film wyszedł w kategorii "R" co jest ewenementem ale tylko taki miał odpowiedni wydźwięk.
X-men pierwsza klasa to prequel i to już w konwencji miękkiej nowoczesnej, tutaj starość, ból, cierpienie zostało doskonale oddane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones