PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 227
ocen
7,6 10 1 170227
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Pierwszy zwiastun

ocenił(a) film na 7

Do trailerów zawsze przywiązuję pewną wagę i powiem szczerze - nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem zwiastun tak perfekcyjny. W ogóle nie przypomina filmu o superherosie, bardziej osobistą historię Logana. Mam nadzieję, że film będzie tak samo dobry i godnie pożegna Hugh Jackmana, który stworzył postać genialną.

ocenił(a) film na 9
RubyMajzel

Możliwe że X-23 będzie kontynuować jego dzieło

RubyMajzel

Nienawidzę X-men Geneza: Wolverine, nie lubię również filmu Wolverine. Jednak trailer Logana zrobił na mnie kapitalne wrażenie. O ile wyjątkowo nie czekałem na ten film (choć i tak bym obejrzał) to po trailerze naprawdę się jaram. Oby to było godne pożegnanie, bo choć według mnie Jackman grał Wolverine'a trochę za długo (oczywiście to nie jego wina), to nie da się zaprzeczyć temu, że grał go bardzo dobrze!

ocenił(a) film na 8
RubyMajzel

Trailer GENIALNY! Film będzie inny niż wszystkie filmy o superbohaterach oby nie wyszedł z niego średniak tylko coś naprawdę dobrego (film roku :D). SUPER KILMAT!

ocenił(a) film na 6
RubyMajzel

Ciężko jest czuć nostalgię związaną z odejściem postaci, która była raczej drugoplanowym katalizatorem ciętych ripost i kolesiem "od fajnych wejść" aniżeli pełnoprawną postacią, wzruszającą dramatem (origin). Wolverine'a było za mało na ekranie, aby już żegnał się z kimkolwiek, a po jego solowych filmach raczej się cieszę, że już nic nie powstanie z Rosomakiem.
Na plus skromność zwiastuna, ale znając to, co się dzieje w uniwersum X to jedynie ukrywanie braków budżetowych. Finalny produkt będzie wyglądał jedynie podobnie, bo zamiast smutnej muzyki będzie jakiś dubstep, a kilku mutantów na ekranie rzeczywiście okaże się kilkoma mutantami i ostatecznie będzie ich jeszcze mniej niż w Deadpoolu

ocenił(a) film na 8
katedra

zawsze musi znaleźć się jakiś malkontent.

ocenił(a) film na 6
diogdaily

Dobre usprawiedliwienie niczego

ocenił(a) film na 10
diogdaily

Czy ja wiem... po prostu niektórzy muszą wszystko krytykować dzięki czemu mogą się wyróżnić i poczuć wyjątkowo :)

ocenił(a) film na 9
Kruchy_serious

Jak za katedrą nie jestem, tak mam wrażenie, że może mieć rację.

RubyMajzel

Co masz na myśli, że godnie pożegna Jackmana. Chory jest na coś? Umierający?

ocenił(a) film na 10
perun_6

Jackman żegna się tym filmem z postacią volverina. Szkoda bo uwielbiałem go w tej roli. Dla mnie to najlepsza postać całego uniwersum Xmenów. Film z 2013 był w mojej ocenie najgorszy, ale był dobrym wstępem do ostatniego z tej serii czyli Logana. Mnie, w odróznieniu od większosći, bardzo podobał sie volverine geneza, tak mocno krytykowany.

ocenił(a) film na 9
sumik13

Geneza była mocno sprzeczna z ogólna seria xmen, fajne efekty itd, ale jednak jesli chodzi o historie to mieszali, popatrz na samego deadpoola co z nim zrobili.

Porównaj prawdziwego z tym z orgins.

ocenił(a) film na 9
perun_6

Już nie będzie grał tej postaci

ocenił(a) film na 7
RubyMajzel

Zwiastun wskazuje jednoznacznie że będzie to film o emerytach. Zdziadziały Logan stracił moc, xavier ledwo żyje innych mutantów brak.

Z całego uniwersum x-men najbardziej drażniło mnie szybkie wybicie oryginalnych xmenów i wprowadzenie dzieciaków żeby gimbaza poszła do kin.

ocenił(a) film na 9
Gambit171

Gdzie Ty masz dzieciaków?

ocenił(a) film na 10
RubyMajzel

tak jeden z lepszych trailerów chóć tego z legionu samobójców nie pobije ;)

ocenił(a) film na 9
marcelino1122

Film mógłby być lepszy jednak :)

ocenił(a) film na 10
marcelino1122

Trailer może i był fajny, niestety nie można tak powiedzieć o filmie.

ocenił(a) film na 10
marcelino1122

No nie wiem. Genialny motyw muzyczny Johny'ego Casha nadał trailerowi duszę. Jest niezwykle klimatyczny. Legion też fajny, mocno "dziwny", oryginalny, ba! Wspaniały, ale Lepszy jednak Logan.

RubyMajzel

Zwiastun zdecydowanie nawiązuje klimatem do The last of us. Jeśli im sie uda zrobić dobrą adaptacje gry na uniwersum x-men to może być najlepszy tytuł z wolverinem w roli głównej

ocenił(a) film na 9
Czatownik

Według mnie nawiązuje bardziej do komiksu Old Man Logan

ocenił(a) film na 8
RubyMajzel

Hej ludziska pogubiłem się z jedną sprawą :) W The Wolverine z 2013 roku Logan traci adamantowe pazury, w tej części znów ma pazury z metalu. Wiadomo kiedy i w jaki sposób je odzyska?

Vampire19

Odzyskał je w X-men DOFP. Magneto przesunął metal w jego szkielecie i znowu ma metalowe pazury ;)

ocenił(a) film na 9
Vampire19

Przecież to jest przyszłość

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Podróże w czasie i takie tam.

ocenił(a) film na 10
RubyMajzel

Zgadzam sie w 100% zwiastun ekstra do tego muzyka Casha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones