PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 661
ocen
7,6 10 1 170661
7,1 41
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine
dachowiedz

Też mnie to zaskoczyło bardzo i muszę wkrótce ten film obejrzeć, bo widzę, że oceny filmu i ról również wysokie, a filmy X-Men generalnie mi się podobały.

ocenił(a) film na 8
dachowiedz

Zobaczmy co jest w scenariuszu:
Lewacka poprawność:
-źli kapitaliści
-niewinni, wykorzystywani meksykanie
-czarnoskóra pobożna rodzina prześladowana przez białych, a potem zamordowana przez innych białych z korporacji
-każdy złoczyńca chyba biały był
nonsensy:
-PIELĘGNIARKA miała chyba dostęp do wszystkiego w tej placówce badawczej sądząc z filmiku który Logan oglądał na jej telefonie, tylko za cholere nie wiem jak ona go zmontowała w tym hoteliku bez kompa
-Logan wiedząc że jest tropiony i tak pojechał na farmę jakby nie wiedział że ta rodzinka może przez to zginąć
-Logan jeździ sobie limuzyną podziurawioną jak ser szwajcarski i nikt nie reaguje, nikt po policję nie dzwoni, naprawdę żaden policjant patrolujący ulicę czy w cywilu nie pomyślał aby to zgłosić, zwłaszcza że kawałek przejechali więc jakiegoś policjanta czy nadgorliwego cywila musieli minąć
-Caliban tak się ociągał z granatami że chyba chciał żeby te zbiry przeżyły, a te zbiry z kolei długo się namyślaly czy uciekać przed tymi granatami
-I ostatni największy nonsens jaki pamiętam. Logan nie musiał umierać, Xander na pewno miał ze sobą serum dla X-24, więc mogli go użyć żeby uratować Wolverina.

Patrząc na pierwsze cztery kwestie które wymieniłem nominacja musiała być ;D Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
szuler2

PS: Wolverine mógł urwać łeb X-24 kiedy ten był przyszpilony samochodem na farmie.

ocenił(a) film na 9
szuler2

Źli kapitaliści? Wykorzystywani meksykanie? Co? Wrogowie "poprawności politycznej" bywają równie absurdalni co jej zwolennicy skoro się takich rzeczy dopatrzyli w Loganie.

Każdy złoczyńca był biały. No popatrz, podobnie jak każdy superbohater w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones