PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 301
ocen
7,6 10 1 170301
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Zakończenie było łatwe do przewidzenia. Śmierć Logana, Xavier również umiera, ale nie o tym chciałem.

Ktoś na TT słusznie zauważył pewien ciekawy easter-egg związany z „Wolverine” (2013):
https://pbs.twimg.com/media/C6fVOafVQAQZG6U.jpg

W Wolverinie Yukio potrafiła przewidywać przyszłość i wypowiedziała tam kwestię widoczną na powyższym zdjęciu, a u dołu scena z Logana.

ocenił(a) film na 8
Azazel94

Em, ale to przecież już nie ta linia czasowa. Chyba. Bo mamy samurajski miecz na ścianie, mamy przepowiednie, ale przecież w DFotP Logan naprawił linię czasową i wszystkie filmy od "Pierwszej klasy" do "Przeszłości..." nie miały już miejsca. Więc miały być fajne nawiązania, a znowu wyszło, że Fox nie ogarnia własnej fabuły.

ocenił(a) film na 9
Bianka_Lg

Ty czegoś nie ogarniasz. Nie jest to żadna kontynuacja, a zwykłe nawiązanie/ciekawostka dla spostrzegawczego widza, taki trochę ukłon w stronę tamtego filmu. Myślę, że nie są idiotami i potrafią ogarnąć fabułę swoich produkcji.

ocenił(a) film na 8
Azazel94

"Myślę, że nie są idiotami i potrafią ogarnąć fabułę swoich produkcji."
Zabawne. Lubię filmy z tej serii, ale ich uniwersum to jeden wielki burdel, w którym fabuły kolejnych filmów wzajemnie wykluczają się pod kilkoma względami. I to pomijając "Genezę", która niby jest wykluczona z kanonu, ale jednak odwołują się to wydarzeń i scen w innych produkcjach. Dlatego pod każdym filmem znajdziesz masę tematów z podobnymi gdybaniami i próbami zebrania tego do kupy.

ocenił(a) film na 9
Bianka_Lg

Kit z filmami. Wejdź na avalon marvelcomics pl i wpisz: "Kolejność czytania X-men" - cud że w ogóle ludziom się chciało ogarniać temat :-P

ocenił(a) film na 8
borsuk96

Cóż, sama robiłam spisy chronologiczny i "w kolejności dziania się akcji" (że tak to nazwę, bo nie wiem jak to ująć - chronologii fabularnej?) komiksów z udziałem Capa i WS. I to była makabra, więc nie wyobrażam sobie ogarnięcia czegoś takiego. Szacunek się im należy :P

ocenił(a) film na 9
Bianka_Lg

Generalnie nim zacząłem czytać X-Men to byłem fanem Spider-Mana wydawanego przez to samo wydawnictwo TM-SEMIC . Jak FOX się postara to może wyda Maximum Carnage, z nim - ale to naprawdę "Logan" w porównaniu z tą serią to byłby bajką dla dzieci

borsuk96

Fox nie ma praw do Spiderka, a tam mamy jeszcze KapitanaA,Firestar Clocka i Dager czyli członków Avengers, jak to maja zrobić to tylko jako kolejny puzel z układanki do jakiej dołączył pajęczak czyli MCU

ocenił(a) film na 9
Bianka_Lg

Ja aż tak nie siedzę w tym uniwersum. Filmy widziałem, ale dawno temu i już wiele z nich nie pamiętam.

Azazel94

Przenośnia. Nie wszystko należy traktować dosłownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones