PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664469}
5,6 7 761
ocen
5,6 10 1 7761
4,6 14
ocen krytyków
Lost River
powrót do forum filmu Lost River

Może i aktorem jest niezłym. Bardzo słaby film. Film o niczym. Nudy przez prawie 2 godziny. Bardzo słaba gra aktorska, kiepska muzyka. Nie polecam. Szkoda marnować czas

ocenił(a) film na 7
Marek84

obejrzane w sieci? gdzie?

ocenił(a) film na 7
cold_dog

Też bym chciała wiedzieć!

cold_dog

Wujek google to wie.

cold_dog

Nie trzeba być informatykiem żeby znaleźć w necie informacje.

ocenił(a) film na 8
cold_dog

na kinomanie do ogladniecia z napisami

ocenił(a) film na 3
Marek84

Potwierdzam, niestety to bardzo zły film. Miałem cichą nadzieję, że będzie inaczej. Punkt wyjścia był całkiem niezły, pomysł na film dawał szansę na klimatyczne kino. Gosling może i miał wizję, ale nie ma warsztatu i widać w każdej minucie tego "dzieła". Na plus Christina Hendricks.

Dawidt

Poczekam aż będzie w TV.

ocenił(a) film na 3
akron

Mainstreamem to nie pachnie, więc ewentualnie na TVP Kultura poleci albo innym Sundance Channel :-)

ocenił(a) film na 5
Marek84

Zgadza się. Ciężki i odrealniony. Upadające miasto (Ditroit?), sadysta, zboczeniec, samotna matka zmuszane do sprzedaży siebie (Hendricks), szemrany klub dla dewiantów z Mendes jako "nie dokońca tancerka egzotyczna" główny bohater żałosny, scany w nocy gdy nic nie widać no i muzyka chyba kopia Kavinskiego. Ogólnie reżyserski debiut Goslinga bez sensu i polotu.

użytkownik usunięty
imacon

Kavinsky nie ma monopolu na muzykę synth, nie stworzył tej konwencji muzycznej, jest tylko jednym z wielu wykonawców tworzących w tym nurcie. Może to kavinsky kopiował od np Depeche Mode ? ;) A wytwórnia italian do it better, która robiła sountrack do filmu istnieje od 2006, w tym samym okresie zaczynał kavinsky. Owszem ich wspólna cecha to czerpanie z retro-elektroniki, ale w praktyce robią to na zupełnie inny sposób.

Marek84

tez tak pomyslala , ze z chłopa rezysera nie będzie mam wrazenie , ze probowal zrobic jakis misz masz swoich najlepszych filmow muzyka z drive, ujecia z tylko bog wybacza, generalnie cos chcial ale wyszlo bardzo pretensjonalne dzielo;)

ocenił(a) film na 5
Marek84

Co jak co, ale muzyka w tym filmie jest rewelacyjna.

Marek84

Na szczęście gusta są różne. Ja jestem zachwycona tym filmem i to właśnie bardziej warsztatem, bo fabuła nie jest jakaś superoryginalna. Ale reżyseria, zdjęcia i muzyka - rewelacja.

ocenił(a) film na 9
Marek84

kiepska muzyka ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones