PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 559
ocen
6,9 10 1 23559
7,5 12
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

w którą uwierzył cały świat. Polecam filmy jak "cała prawda o 9/11". Nie mówię, że bezgranicznie wierze w to co jest tam przedstawione. Ale mam na myśli same fakty, liczby, których niezgodność w związku z tymi zamachami jest bardzo zastanawiająca.

Nie Bin Laden, Nie Husajn, Największym terrorystą na świecie jest Bush.

Cała szopka z 9/11 była pretekstem do ataku na Irak, nie po to by obalić reżim Saddam, lecz po ropę... Wojna to przemysł! Niestety teraz to też już nasza wojna!

ocenił(a) film na 8
tazz_3

ale tak na poważnie teraz: jestś idiotą!

nie wmówisz mi, że to co oglądałem na ekranie telewizora jest nie prawdą. nie ważne czy zgineło o tysiąc ludzi mniej czy więcej (choć na pewno teraz isteniją dokładne dane; z zrozumiałych przyczyn krótko po tragedii nie można było liczyć na w 100% zgadzajace sie dane), nie ważne jakie były motywy terrorystów i z inspiracji kogo działali. Podczas ataków 9/11 zgineło mnóstwo ludzi, bezsensowaną śmiercią. jesteś skończonym debilem jeśli potrafisz nazwać coś takiego "szopką".

silentman

http://video.google.com/videoplay?docid=2697480328346224247

ocenił(a) film na 1
silentman

Zanim wypowiesz sie na jakiś temat skorzystaj z kilku żrudeł, a nie opierwasz sie na jednym filmie i to dotego sponsorowanym przez rzad usa..... pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
bartek_s23

Ależ mi Cię żal.

Żal mi tych wszystkich ludzi którzy po obejrzeniu jednego czy dwóch programów ewidentnie propagujących słuszność teorii spiskowych, tworzą sobie w głowie prawdziwy ich zdaniem obraz rzeczywistości.

Na przyszłość radziłbym dociekać prawdy na własną rękę z różnych źródeł a przede wszystkim używać własnego rozumu (czego niektórzy(większość?) nie robią w dzisiejszych czasach.

xardas17

Spójrz na to z tej strony, była masa zamachów najróżniejszych i dlaczego właśnie do tego z 11 września dziennikarze i naukowcy z całego świata, którzy politykę Busha mają gdzieś, się przyczepili, zauważając wiele niejasności?

silentman

http://video.google.com/videoplay?docid=4618227146744255189
http://video.google.com/videoplay?docid=3803479213130455881
http://video.google.com/videoplay?docid=-6747722672808775770

nie mam pytań...

i jeszcze ciekawe rezentacje

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.swf
http://www.pentagonstrike.co.uk/psychopaths.htm

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tazz_3

A ja powiem tak - wszyscy widzą tylko ofiary (które są oczywiście najważniejsze) lecz nie spostrzegają wielu nieścisłości.

Dla wielu ważne jest to czy za tym zamachem stoi rzeczywiście Bin Landen i Al Kaida, jak wmawia nam rząd USA, czy też to sterowana z góry operacja na wielką skalę. Niestety rząd USA przeliczył się bowiem nie ma zbrodni doskonałej. Zwłaszcza na taką skalę - to jeszcze bardziej utrudnia zatajenie prawdy - co doskonale widzimy (Ci co chcą zobaczyć).

sangreal

Haha widze ze jeszcze wielu jest ciemnych ludzi wierzacych w zamach tylko w takim razie wytlumacz mi jeden z tych super madrych co wierza w zamach co sie stalo ze zlotem bedacym w sejfach pod WTC, w jaki sposob budynek zlozyl sie jak domek z kart nie naruszajac zadnego budynku obok widac jestescie troche niedorozwinieci i nie chodziliscie na fizyke wtedy moze byscie wiedzieli ze taki budynek palil by sie i palil a nie jeden zlozyl sie jeden za drugim do parteru! nic nie polecialo na bok kolejna sprawa dlaczego akurat dzien przed zamachem amerykanskie linie lotnicze ubezpieczyly samoloty na kwote 30 razy wieksza niz zawsze, wlasciciel WTC tak samo ubezpieczyl to 3 dni przed ,,zamachem,, i dlaczego w kraju pelnym zydow akurat w zydowskiej firmie jaka byla WTC nie bylo ani jednego obrzezanego? samolot w pentagon uderzyl tak... hmmm tylko dlaczego wybuch byl od srodka i na zewnatrz nie bylo ani jednej czesci do samolotu co wyparowal? wiecie co sie dzieje gdy samolot uderzy w ziemie przy predkosci 800 km/h ???? puknijcie sie w glowe i dalej ogladajcie tv bo jest dla takich kretynow, ktorzy wierza w takie ,,zamachy,, pozdrawiam jedynego rozsadnego kolege, a wam radze poczytajcie troche a nie wierzycie we wszystko co w tv jak powiedza ze wczoraj osama wystrzelil wachadlowiec na marsa to uwierzycie... ale co tu gadac zaden z was tego nie pojmie plytkie rozumy i tyle.

kozziol

nie czytalem reszty wypowiedzi ale widze ze jest wielu normalnie myslacych ludzi a nie idiotow wierzacych w takie ,,zamachy,, pozdrawiam

tazz_3

Interesuję się wypadkami lotniczymi od dawna.Kiedy 11 września 2001r.zobaczyłem katastrofy,pierwsze moje pytanie jakie padło to "Gdzie są szczątki samolotu z Pennsylvani oraz Pentagonu"?.Okazało sie ze nie tylko ja zadałem sobie to pytanie.
Widziałem wiele wypadków oraz fotografi(polecam strony:www.1001crash.com,oraz www.baaa-acro.com)ale te zastanawiają mnie najbardziej.Sa to pierwsze wypadki które po zdeżeniu z ziemią,budynkiem nie zostawiły po sobie żadnych szczątków.
Pennsylvania:jedna wielka dziura,samolot rozpłyną się w powietrzu.
Pentagon:to dopiero farsa!Cały lot odegrałem osobiscie na symulatorze,.Zeby udeżyć czołowo w ścianę Pentagonu samolot musiał by lecieć nisko nad ziemią,co w rzeczywistości jest raczej nie realne.Wyszkolony pilot miał by z tym problemy,a co mówić teroryści.No i samolot Abra Kadabra!i jeszcze wiele?????.
Jeśli chodzi o WTC to też jest wiele znaków zapytania,ale niema co się rozpisywać.
Szkoda tylko ludzi,którzy ponieśli śmierć w imię czarnego złota,i po to żeby Texańscy nafciarze mogli nabić sobie kase.
Nie jestem zwolennikiem teori spisku,a o spisku niema co dyskutować(to nie temat UFO,za dużo tu nieścisłości i niezbitych faktów),fakt jest faktem,Ameryka odegrała przectawienie w które uwierzył cały świat(Podejrzewam że Politycy i inteligencja na świecie nie dała się tak łatwo oszukać).Jest to prawda która i tak nie wyjdzie na jaw bo Ameryka nigdy sie do tego nie przyzna,a nawet następne pokolenie będzie tylko spekulować na ten temat.Dobrym przykładem jest zabójstwo Kenediego.Wszyscy mają świadomość że za zabójstwem stał rząd Amerykański,ale do tej pory się tylko spekuluje.
Do osób które mocno obstają za Amerykańskim teatrzykiem medialnym powiem tak: Kłamstwo triumfuje nad prawdą,Prawda jest zazwyczaj niewygodna,Prawda zawsze jest ciężko osiągalna.Poszukajcie,poszperajcie a znajdziecie!

tazz_3

nie ma jak przeczytac lewackie brednie. twoj emblemant mowi sam za siebie.
przy okazji potwierdza sie, ze dzieci kwiaty, antyglobalisci, i inne cpuny, teczowe buraki socjalisci, ekoterrorysci, komunisci oraz islamisci to dwie strony tej samej zdegenerowanej antycywilizacji monety, dla ktorych bohaterami sa masowi mordecy pokroju Stalina, Ernesto Guevary, Fidela Castro, Arafata, Saddama Husajna czy Bin Ladena.
ten egzotyczny czerwono-zielony (czerony kolor lewakofaszystow i zielony kolor islamofaszystow, powstal tylko z jednego powodu , jest nim wspolna niechec do cywilizowanego swiata zachodniego, przez ten sojusz lewacy bedacy gejami chwala sie nawzajem z islamistami ktorzy gejow zabijaja bo uwazaja to za zboczenie najrosze.

jak sie nie podoba w naszym kregu cywilizayjnym to jedz sobie na pustynie z arabami do allacha 5 razy dziennie sie klaniac, biada ci tylko ejsli jestes gejem bo jak sie dowiedza to cie ukamieniuja przy pierwszej okazji

Nixon_5

Nie kompromituj się takimi wypowiedziami...

Co jak co, ale nigdy nie uwierze w to, że budynki zbudowane z takiej ilości stali i z tyloma zabezpieczeniami powaliły się jak domki z kart - to jest główny argument, nie mówiąc już o znikających samolotach i innych cudach.

Poza tym filmy w których docieka się co naprawdę wtedy się wydarzyło nie powstały bez powodu - gdyby powstał jeden można by było jeszcze mieć jakieś wątpliwości, jednak publikacji na ten temat jest po prostu masa, i to jest kolejny mocny argument...

osamaladen

Dlaczego ta cała teoria spiskowa istnieje tylko w internecie ? Kim są te autorytety, które potwierdzają te spekulacje ? Dlaczego ani jednego nie widziałem w TV ? Jak powstał krater w "domniemanym" miejscu rozbicia samolotu linii 93 ? Bush&Co dzień wcześniej pomachali trochę łopatami ? To pozostałość po komecie, która niegdyś uderzyła w to miejsce ? Jak budynek, w który uderzył samolot ma runąć ? Implodować, zatańczyć makarenę, podskoczyć ? Nie palił się ? Dlaczego tylu strażaków zginęło ? Jak zaaranżować śmierć blisko 3 tysięcy ludzi ?

Można tak bez końca. Te wszystkie hipotezy w stylu Fahrenheit 9.11 są na poziomie ryby nisko głębinowej. Zwykła odżywka dla americanos, którzy łykają każdą bzdurę byle by nasycić się odrobiną sensacji. Jak widać nie tylko. W Polsce też jest gro takich idiotów. Jakbyście nie mieli po 7 lat w 2001 to pewnie nie byłoby o czym rozmawiać :x

jaceksz_2

Na pierwsze twoje pytanie odpowiedź jest banalnie prosta - tylko w internecie takie informacje mają szanse na przebicie się. Nie mów o teorii spiskowej bo mamy tutaj czyste fakty. Jak wytłumaczysz zawalenie się dwu budynków po niespełna godzinie pożaru mając świadomość, że jeszcze nigdy w historii nie było takiego przypadku (paliły się po 2 doby i stoją do dziś). I proszę nie mów mi, że "wybuch paliwa spowodował stopienie się rdzenia".

I można tak mnożyć bez końca. Jak widzisz mogę użyć tych samych argumentów co Ty. Akurat w tamtym czasie nie miałem 7 lat, ale to i tak bez znaczenia. Myślę, że nie my jesteśmy tu idiotami... Myślisz, że znasz prawdę bo oglądasz tvn24?

ocenił(a) film na 8
osamaladen

poprawka, w internecie nie da się całkowicie kontrolować treści. Tak więc jeśli napisze, że wróbel jest płazem i wypromuje dostatecznie mój pogląd na wielu listach dyskusyjnych na pewno pojawią się ludzie, którzy będą wierzyć w tę opinię i poddadzą wątpliwością dotychczasową klasyfikacje zwierząt. Mimo to stwierdzenie, że wróbel jest płazem jest nadal wierutną BZDURĄ.

Co do płonących budynków. Jeśli tak wspaniale orientujesz się w ich temacie podaj przykład budynków palących się 2 doby i stojących nadal. Jeśli jesteś tak zorientowany w temacie to na pewno podasz mi również przykład budynków w które wyleciał z prędkością jakiś 700 km/h samolot pasażerski ważący 40 ton i nie naruszył ich konstrukcji na tyle, że nie zawaliły się po kilku godzinach.

Jestem pewien, ze nawet jeśli takie budynki nie istnieją, zostały już wymyślone w internecie przez tobie podobnych naiwniaków w celach, a jakże, poparcia nawet najbardziej absurdalnych teorii spiskowych.
Dorośnij dziecko.

silentman

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem to jednak trudna do nabycia umiejętność. Nie podam Ci dokładnej nazwy budynku jeśli chodzi o pożar - obejrzyj jeden z tych "bzdetnych filmów" - będzie tam coś na ten temat, a faktów nie podważysz. Jeśli chodzi o samolot wlatujący w budynek - nie trzeba szukać daleko - w 1945 roku wbil się w Empire State Building B-25 - parę godzin już minęło od tamtego czasu, a on jakoś stoi... Poza tym budynki o takich rozmiarach są projektowane tak, żeby wytrzymać zjawiska silniejsze niż uderzenie samolotu pasażerskiego - nie po to zużywa się na ich budowę takie ilości stali i betonu.

Zajrzyj do encyklopedii jeśli mi nie wierzysz - i nie tylko tej internetowej, bo pewnie ona kłamie.

Próbuję Ci tylo pomóc w zrozumieniu w czym rzecz, ale Ty pewnie wciąż twierdzisz, że te wszystkie zamachy, tsunami i ptasia grypa to sprawa Osamy, wielkiego terrorysty.

Dorośnij dziecko (neostrady)

ocenił(a) film na 8
osamaladen

ogólniki, ogólniki i manipulowanie słowami. Ciągle każesz mi tylko zaglądać "gdzieś", żeby zobaczyć "coś", zajrzeć do jakiejś encyklopedii i szukać czegoś. Nie ma co, silną masz argumentację.

Znaj proporcje, B-25 waży ok 14 ton i rozwija prędkość maksymalną ok 400 km/g. Różnica kilkudziesięciu ton i kilkuset km/h.
Sama konstrukcja architektoniczna ESB jest inna niż wież WTC. Wieże WTC miały kształt idealnych prostopadłościanów, więc ich stabilność zależała od konstrukcji budynku. A ta jak wiesz została zachwiana gdy wleciał w nie samolot. ESB jest szerszy u podstawy i zwęża się do góry. Jeśli nie wiesz jaka jest różnica polecam pobawić się klockami lego które świetnie do tego typu doświadczeń fizycznych się nadają.
A i te budynki się projektuje po to, żeby przetrwały przypadkowe zderzenie z samolotem, a nie zamach terrorystyczny w którym 40 tonowy Boeing wleciał w sam środek wieżowca z maksymalną prędkością.

"Próbuję Ci tylko pomóc w zrozumieniu w czym rzecz, ale Ty pewnie wciąż twierdzisz, że te wszystkie zamachy, tsunami i ptasia grypa to sprawa Osamy, wielkiego terrorysty."
i tu manipulujesz kolego, bo ja w tym wątku pisze tylko o zamachu na WTC i nie piszę kto go dokonał. Wiem tylko jakie były fakty:
-dwa porwane samolotu uderzyły w wieże,
-krótko potem wieże się zawaliły,
-zginęło mnóstwo ludzi.

Nie wiem czy to na rozkaz Osamy czy kogokolwiek innego. To są tylko spekulacje. Ale trzech powyższych faktów nie podważysz, co zdajesz się z uporem maniaka robić.

A skoro ty tak bardzo chcesz mi "pomóc w zrozumieniu w czym rzecz" to przytocz w końcu źródła, o które cię prosiłem.

silentman

kolego to forum to akurat nienajlepsze miejsce do szczegółowych analiz. Polecam ci forum gdzie temat 11 września jest wałkowany od dłuższego czasu: http://prawda2.info

silentman

Dobra poddaje się. Widzę, że jesteś ekspertem w tych sprawach, ja natomiast nie, więc siłą rzeczy i tak Cię nie zagnę w tej dyskusji. Mówię żebyś zajrzał "gdzieś", żeby zobaczyć "coś" bo nie widzę innego sposobu na to żebyś dowiedział się o co mi chodzi - niestety nie napisałem własnej książki ani nie nakręciłem filmu na ten temat - przepraszam.

"...a nie zamach terrorystyczny w którym 40 tonowy Boeing wleciał w sam środek wieżowca z maksymalną prędkością." - proszę Cię, obejrzyj jeszcze raz te pare minut i powiedz czy to co napisałeś jest prawdą. I na prawdę polecam obejrzeć filmy, do których zamieściłem linki na początku tego tematu - źródła, o które prosiłeś.

Pokaż mi proszę gdzie podważam to, że:
-dwa porwane samoloty uderzyły w wieże,
-krótko potem wieże się zawaliły,
-zginęło mnóstwo ludzi.

Podważam jedynie przyczyny bo fakty są faktami. I tutaj jeszcze raz - czytanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 9
osamaladen

Ech... Co ja tu przeczytałem... Aż ząl dupę ściska... Jeśli wierzycie w to, że bush stoi za tymi atakami to naprawdę sie poddaję... Bush to niezwykle inteligentny człowiek. i te wasze spekulacje, że jakoby kosmici zabrali cząstki samolotu. i to, że nie da się lecieć tak nisko nad ziemią. Ech... Aż zal mi was... jak powiedział ktoś wyżej to i w Polsce są tacy, którzy krzyczą "Chleba i Igrzysk!". Tyle, że w tym przypoadku powinno być 'Neta i tanich sensacji". Czymś człowiek musi żyć. ja zamiast oczerniac Busha to bym poczytałe książkę. i wyłączył komputer.

el_Polaco

To do czytania bo jak narazie jestes jakis poroniony chyba? spytaj sie jakiego kolwiek pilota czy mozliwy jest lot 737 no niech Ci bedzie Cesna na wysokosci 60 cm przez ok 2 km a dopiero pozniej cos napisz bo jk narazie jestes tak samo inteligent like bush... poczytaj dzieciaku poczytaj

Polecam Lysiaka moze troche otworza Ci sie oczy...

ocenił(a) film na 8
kozziol

"spytaj sie jakiego kolwiek pilota czy mozliwy jest lot 737 no niech Ci bedzie Cesna na wysokosci 60 cm przez ok 2 km"

!!!, a niby z jakiej racji nie mógłbym np. dynamicznie opadać??

"Polecam Lysiaka moze troche otworza Ci sie oczy..."
Zaraz po lekturze Naszej Polski...

osamaladen

Zdaję się, że już od lat tak się buduje wieżowce aby się zapadały do wewnątrz, a określenie 'domek z kart' słyszalem jeszcze jako dziecko, czyli na wiele lat przed 9/11. Nie mów również o tym, że liczne publikacje są "mocnym argumentem" bo takich argumentow było już wiele np w kwestii wladzy Żydów nad światem czy istnienia kosmitów.

ziom_5

no a kto rządzi światem jak nie Żydzi ? a prawdziwi Amerykanie to gdzie są ?

olszass

brak słów

ziom_5

no właśnie... brak słów. cała ta polemika jest goowno warta bo nikt z nas nie zna prawdy

olszass

Odpowiem słowami Matta Taibbi'ego: "Za każdym razem, kiedy jeden z tych pajaców tylko otworzy swoją jadaczkę, gdzieś, jakiś republikanin w tym kraju dostaje kolejne pięć głosów poparcia"

ocenił(a) film na 10
tazz_3

dokroćset nie rozumiem dlaczego obrażacie się wszyscy nawzajem, co wspólnego z ewentulanym atakiem terrorystycznym ma roztrząsanie kwestii czy jestes debilem czy tym razem nie...nie widzę również związku pomiezy osądami co do prawdomówności Busha i jego domniemanych manipulacji a filmem o jakim tu mamy dyskutować.
poczytałam co nieco na ten temat i chyba wyroslam juz z zabaw poszukiwania
Kosmitów w Białym domu( ktorzy przy okazji przeciez wybudowali piramidy) a moze po prostu zycie zabiera mi czas na zastanawianie sie nad wielka Manipulacja Tego swiata. Orwell bylby z Was dumny Mlodzi Gniewni, Ostatni Sprawiedliwi! Niczym bohaterowie Lotu 93 zlapaliscie byka za rogi terroryste za noz i z ociemnialym ludem za soba podazacie w kierunku prawdy. A ten Kolumb niejaki to tez nie odkryl Ameryki? czekam na newsy, filmy no i dane statystyczne!
Toche szacunku dla ludzkich istnien w tym calym balagnie. Towazysze

hm a film rewelacyjny, druzgocacy, mocny. taka dygresja oczywiscie.

Tuliludka

dobrze, że napisałeś bohaterowie Lotu 93 a nie pasażerowie

olszass

Hehehe no tak opadac to Ci mozg moze... a nie maszyna, ktora wazy 41 ton w moim zawodzie wiem troche na temat samolotow i najbardziej nie lubie jak ktos mowi ze mozna cos zrobic jak gowno na ten temat wie... swobodnie opadac miedzy wierzowcami hahaha no tak masz racje poprostu jestes the best :D takich pilotow nam potrzeba. Jak w lasku kabackim sie rozbil samolot to do teraz ziemia zorana na 1,5 km a pod pentagonem... samolot od awionetki lezal nie od Beoinga. Nie wiem moze nie wiesz ze w silniku Boeinga moze sie 10 osob schowac, wierz mi mozna bo siedzielismy z chlopakami z operacyjnego wiec nie gadaj glupot, i nie wierz we wszystko co Ci w tv powiedza.

kozziol

No ale po nicku Pink power czego mozna sie spodziewac jak nie ,,emo,, :D idz na parade wolnosci tam Cie wysluchaja i przytakna... a moze i Cie tykna ...

ocenił(a) film na 10
tazz_3

hm, celowo napisaLEM aby ukazac boheterstwo piszacych tu Posdzukiwaczy Zaginionej Arki.
a na paradzie ja bylam i nikt mnie nie tykal:>

Tuliludka

zdeklaruj sie pisz jak kobieta lub facet... i dalej wierz w to co pokazuje tv... a najlepiej to przestane i ja pisac bo nie am nerowo na takich co wierza w to co im pokaza. Jak ktos glupi to sie tego nie zmieni co zrobic dobrze ze sa chociaz jednostki myslace jak nalezy, tak to jest jak ktos jest slepy na fakty...

ocenił(a) film na 8
kozziol

skąd u ciebie taka pewność, ze jako jedyny masz monopol na prawdę?

silentman

Poprostu mysle logicznie skad tyle faktow, przeciez nie pojawily sie z powietrza?

ocenił(a) film na 10
tazz_3

moze poza obrazaniem zacznij czytac dokladnie czyjes wypowiedzi gdyz 1) pisalam w 3 osobie l pojedynczej rodzaju zenskiego ale kolega Olszas zwrocil sie do mnie jak do rodzaju meskiego -to sie ironia nazywa...
2) nie wypowiedzialam sie na temat tego czy zamach byl prawdziwy czy nie, skrytykowalam jedynie panujaca tu na forum goraczke rozpracowywania afer.

Tuliludka

co prawda bywam ironiczny ale nie w tym przypadku. jakoś przegapiłem żeś kobietą przecie jest. lewa soczewka coś ostatnio mi szwankuje.

ocenił(a) film na 9
tazz_3

Rozpiszę się tu troszeczkę: Oglądałem film "Cała prawda o zamachach 11 września", czy jak to się nazywało i też dopatruję się w tym mnóstwo nieścisłości. Wg. mnie nie ma rzadnych podstaw by twierdzić, że nie był to zamach terrorystyczny. Zastanówcie się ludzie najpierw a nie podajecie te same argumenty co w tym filmie.

1. Z samolotu wykonywane były telefony do bliskich ofiar. Co się stało z pasażerami samolotu, który uderzył w pentagon skoro wg. filmu była to bomba a nie samolot? Myślicie, że rząd przekupiłby setki osób by milczało na temat tych zdarzeń?(ofiary, bliscy ofiar itd.) Wreszcie ktoś by puścił parę z gęby szczególnie, że w zamachach zginęło mnóstwo osób.
2. Nie pamiętam już dokładnie bo dawno ten film oglądałem, ale chyba było tam coś o samolocie innych linii czy innego projektu niż ten, który podobno uderzył w WTC. A więc jeszcze raz zadaję pytanie: Skoro to był inny samolot to gdzie się podziali ci ludzie w samolocie, którzy niby uderzył w WTC?
3. Mistyfikacja na tak wielką skalę jest praktycznie nie możliwa!!! Jest mnóstwo świadków tych zdarzeń, którzy dokładnie opisują to co się zdarzyło. Co wy myślicie, że rząd da każdemu w łape i już będzie milczał? Przecież ci ludzie też mają sumienie. Wiedzieli, że płacą im za milczenie w sprawie śmierci tysiąca osób.
4. Dziura po uderzeniu samolotu w Pentagon jest za mała... Radze sobie pooglądać najpierw filmy o tym jak wytrzymałą budowlą jest Pentagon.

No cóż... Maciej Giertych też ma swoje teorie, więc każdy z was ma prawo do własnego zdania. Ale nie bądźcie też czasem tacy naiwni.

Pozdrawiam =)

Mr__X

Ale po co przekupic nie latwiej powiedziec byl to zamach wasze rodziny oddaly zycie za USA. Powiem tak kazdy bedzie miec swoja opinie, malo to bylo roznych przekretow, co moze CIA tez nigdy nie przezycalo opium z Wietnamu? tez gineli ludzie tylko w inny sposob a Ci na gorze mieli pieniadze na wojny itd. No a co sie stalo z tymi ludzmi z samolotu, ktory niby udzerzyl w pentagon no jak to co zgineli ale nie od udzerzenia w Pentagon. Jak nie wierzycie ze samoloty zostawiaja slady to zapraszam do lasku kabackiego do teraz wiadomo ze to byl samolot a przed pentagonem zielony trawniczek wiec co do naiwnosci dokladnie nie badzcie tacy naiwni nie zawsze tv mowi prawde... czyz nie?

kozziol

No to wytlumacz w jaki sposob cale WTC runelo do parteru ani w bok zero przechylu co 10 sec 2 pietra w dol hmm jak wysadzaja kasyna w LV to miesiac instaluja ladunki i jakos nie zawsze tak ladnie i rowno sie sklada, ok i jeszcze jeden fakt dlaczego w takim razie linie lotnicze mialy ubezpieczone samoloty, ktore akurat zostaly porwane na czterokrotna wartosc, tak samo wtc n 7 mld usd, potrafisz wytlumacz najlatwiejsze sa wlasnie takie duze akcje bo czlowiek nie jest w stanie uwierzyc ze wlasny rzad moze za tym stac... ale szkoda piscac bo i tak wy swoje my swoje, pozdrawiam i narkoza znudzilo mi sie tu pisanie nerwy tylko mozna sobie zniszczyc.

kozziol

zgadzam się kozioł, ale co 10 sekund 2 piętra ? 10 sekund to się jedna wieża cała zapadała. ok 10 pięter na sekundę.

olszass

oj chodzi mi o to jak dokladnie sie walilo wtc za dokladnie ale ok ja mam swoj poglad inni maja inny tok myslenia wole o U2 3D pogadac wiec seeya.

ocenił(a) film na 7
tazz_3

Dlaczego Ci wszyscy sceptycy nie mogą zobaczyć oczywistych dowodów które wskazują że atak na wtc był ukartowany?co z samolotami w Pensylwanii i Pentagonie?Niestety my, szarzy ludzie od zawsze bylismy i bedziemy oszukiwani, karmieni bajeczkami... kwestia tego kto uwierzy a kto nie i kto bedzie poszukiwał prawdy.

arturs123

prawda najlatwiej jest oszukac na wielka skale tak jak wlasnie w tym przypadku ogladalem ostatnio droge do Gauantanamo polecam dla tych, ktorzy uwazaja ze USA jest the best i ze zaatakowali ich terrorysci a nie CIA i rzad Busha.

kozziol

Śledzę ten wątek już jakiś czas (od chwili jak sam napisałem pare postów) i dochodzę do jednego wniosku - to i tak nic nie da. Co prawda niektórzy po sprawdzeniu pewnych informacji przyznają, że "coś" jednak było nie tak, ale zazwyczaj ludzie mają z góry określone stanowisko (powstale zazwyczaj w wyniku spoglądania w tvpudło).

pzdr

osamaladen

dokladnie nic nie poradzimy tylko nie wiem jednego jakby w tv powiedzieli ze kazdy o imieniu jas jest idiota to by uwierzyli... tyle dowodow swiadczacych o tym ze niemozliwe bylo zawalenie wtc od udzerzenia samolotu, brak sladow po uderzeniu w pentagon i powiesz ze przeciez samolot zostawia slady ciala itd. ale nie w tv powiedzieli tak musi byc trzeba odpuscic bo nie ma szans by ktos uwierzyl w dowody. Jest jeden przyklad jesli chodzi o teorie spiskowe JFK po tylu latach wiadomo ze CIA zlecilo zamach ale potrzeba bylo tylu lat... z WTC moze bedzie tak samo choc watpie zeby rzad sie przyznal do zabicia tylu ludzi... ale co pieniadze na wojne sa, pretekst tez, a chyba kazdy wie ze gospodarka stanow upada nie ma ropy nie ma stanow. Tak samo zawsze lubie zadac pytanie ,,osama zrobil zamach? siedzi w afganistanie, wiec dlaczego USA najechalo na Irak?,, odp. standardowo bo Husajn mu pomagal i husajn byl zly tak sie szklada ze Irakijczycy nie lubia Afganczykow. Wiec dlaczego Irak? moze bo najwieksze zloza ropy? co?

ocenił(a) film na 8
osamaladen

Odswieze temat doslownie "na chwile". Pamietam tamten dzien dosc dobrze. Pamietam ze ogladalem relacje na zywo w TV. Pokazywali Pentagon i miejsce gdzie niby rozbil sie Lot 93. Pamietam ze bylem w ten dzien chory i lezalem w lozku z wycelowanymi w TV oczasmi. Pamietam ze nie moglem w to wszystko uwierzyc. I pamietam ze dziwilem sie iz zadnego samolotu rozbitego w okolicy Pentagonu i w w/w lesie nie widzialem...
Wystarczyloby zeby uSSa pokazali film z bodajze stacji benzynowej niedaleko Pentagonu ktora zarejestrowala to co naprawde uderzylo w Pentagon (jesli w ogole uderzylo).
To co widzielismy na temat WTC to czesc prawdy. Na pewno jakies samoloty w obie wieze uderzyly. Widac to na wielu filmach. Czuje jednak ze Pentagon i Lot 93 to mistyfikacja. USA nie jest na tyle madre by to wymyslec na biegu w stylu "ejj... uderzyli w WTC, niefart... To moze maly sabotaz i rozbijemy niby 2 samoloty i zwalimy wszystko na Bin Ladena? Bedzie jeszcze wiekszy pretekst by im dokopac." Prawdopodobne ale nie chce sie mi wierzyc. Obejrzyjcie sobie kilka filmow na temat ilorazu inteligencji Amerykanca. Czy to jakis show czy tez konkurs. Warzywka. Nie sa na tyle rozwinieci by dobrze to rozegrac.
Moim zdaniem to co sie stalo nie jest takie proste jak nam probuja wmowic. Mam nadzieje ze poznamy prawde.

Byku_8

dlatego film ze stacji benzynowej zostal skonfiskowany. poza tym przecietny amerykaniec jest glupi i tepy, ale ci, ktorzy za tym stoja sa wybitnie inteligentni i/lub maja zydowskie pochodzenie.

olszass

prawdy nigdy nie powiedza watpie zeby bush przyznal sie do ludobojstwa taka wlasnie jest ameryka... amerykanski sen pfff usd 2,20

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones