PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 571
ocen
6,9 10 1 23571
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

w którą uwierzył cały świat. Polecam filmy jak "cała prawda o 9/11". Nie mówię, że bezgranicznie wierze w to co jest tam przedstawione. Ale mam na myśli same fakty, liczby, których niezgodność w związku z tymi zamachami jest bardzo zastanawiająca.

Nie Bin Laden, Nie Husajn, Największym terrorystą na świecie jest Bush.

Cała szopka z 9/11 była pretekstem do ataku na Irak, nie po to by obalić reżim Saddam, lecz po ropę... Wojna to przemysł! Niestety teraz to też już nasza wojna!

ocenił(a) film na 9
kozziol

Wecie co ja wam powiem? Że wszyscy co wierzą w te teorie spiskowe są nienormalni. Nie chodzi mi sam fakt, że chcecie wierzyć w winę Busha, rządu itd. Po prostu nie macie ciekawszych zajęć. Może zacznijcie się zastanawiacć co jest poza granicami kosmosu? Albo czy istnieją kosmici? Bo to jest atak terrorystyczny fanatyków religijnych, którzy uważają, że USa to wyjątkowo "niewierny" kraj i zasługuje na karę. I wy, zamiast plakać nad ludzmi, którzy zginęli (albo nie! przecież nitk nie zginął! To Bush kupił kukły i powsadzał do WTC) to wymyślacie jakieś głupoty. Jesteście okrutni. Całe te filmy "Prawda o 9/11", "9/11 na planie" itd. to filmy, które są nagonką na Busha i Republikanów. Nie rozumiecie tego, że wszędzie jest nagonka opozycji, a Ameryka to kraj gdzie "wszystko wolno". Czytaliście kiedyś instrukcję amerykańską do baterii? "(...)nie wolno połykać lizać, ani nie dodawać do potraw(...)"- wiecie o co tu chodzi? Jeżeli nie byłoby czegoś takiego w instrukcji Amerykanin by to zeżarł i natychmiast pozwałby producentów baterii do sądu o odszkodowanie, bo przeciez nigdzie nie było napisane, że nie wolno jeść baterii. Nie dlatego, że Amerykanin jest głupi. On po prostu chce mieć wszystko. Podobnie z takimi filmami. Opozycja chce miec władzę poprzez takie głupawe filmy. Dlaczego Pentagon nie dał taśm jak samolot uderzał w budynek? Bo to jest wielkie obiekt wojskowy. Jakby to wyglądąło, gdyby taśmy dawali dziennikarzom?

el_Polaco

hmm jak by to wyszlo gdyby ukazali prawde ,,ataku na pentagon,, no tak albo jakby to wyszlo ze skoro wielki terrorysta osama siedzi w afganistanie a amerykanie ciagna rope za free z iraku nie wiem czy wiesz ile kosztuje beczka ropy, a ile kosztowala 5 lat temu, odpowiedz w takim razie wszystkim na pytanie czy amerykanie nie sa ,,terrorystami,, zrzucajac bomby na Irak, kradnac rope zeby gospodarka im nie padla... bo dla mnie jestes typowo myslaca osoba, ktora wierzy w to co pokaza w tv, gdyby powiedzieli ze jestes np. ,,gejem,, w tv uwierzylbys w to?

el_Polaco

el Polaco, więc w co ty wierzysz ? słabe masz argumenty i głupoty piszesz. myślisz, że taki głupi Prison Break powstał tylko dla kasy ? nie ! po to, by pokazać ludziom konspiracje z troszeczkę innej strony. po to, by pokazać, że gdy masz kasę, wieeeelką kasę, to możesz przysłowiowe wszystko. po to, by pokazać, jak łatwo można mydlić oczy, manipulować ludźmi, perswazyjnie nimi sterować jak robocikami. zatuszować wielką sprawę lub nagłośnić małe zdarzenie. USA to strasznie tępy kraj. ale sterowany przez Żydów, którzy byli, są i będą zawsze krok dalej niż tacy jak ty.

ocenił(a) film na 9
olszass

Wiem, że żydzi to cwaniaki i mają to "cos". Wiem, że jak masz kasę to masz władzę. Jak Maślana we 'Włatcach". Ale pomyśl. Jesteś sterowany?

el_Polaco

stary trudne pytanie zadales. mimo iz staram sie byc asertywny, to wiem, ze na pewno czesciowo jestem sterowany. jak kazdy. Ty tez. to dziala podswiadomie, nie mamy o tym pojecia. a manipulacja jest wszedzie. w szkole, pracy, tv, sklepach, ze o internecie nie wspomne.

olszass

Hitler i Stalin zawsze powtarzali klamac na wielka skale jest latwiej niz do jednostek, reasumujac pokaz w tv cos co poprze jakis lekarz, psycholog, i 70% im uwierzy, a zaprzecz to Cie zmieszaja z blotem bo nie jestes medialny jak ludzie wierzyli w klamstwa Leppera to nie uwierza Bushowi?

ocenił(a) film na 9
kozziol

Nawet jeśli jestem sterowany gazetami, TV itd. to i tak dobrze mi z tym. Za bardzo w to nie wierzę, ale nic nie stało się nikomu kogo znam na wskutek działania "wysokich". Więc jakoś mi to póki co nie przeszkadza. Nie wierzę w sterowanie, jakie jest w tym filmie. Mi chodzi głównie o naooglądanie się na przykład TVN, nie czytając prawicowych gazet, albo oglądanie TV Trvam (wiem, że Trvam to żadna prawica, ale nie znam TV prawicowych), a nie zaglądanie do Gazety Wyborczej. To jest manipulacja, a nie sterowanie. Oglądając TVN powiesz: Och, Tusk, taki świetny! Zero wad!!!
Oglądając Trvam powiesz: Och, Rydzyk taki świetny, Zero wad!!!

el_Polaco

Dokladnie co widza w to wierza... my tu gadu gadu a w Iraku rope kradna:D

el_Polaco

manipulacja a sterowanie to prawie to samo. zobacz z jaką ironią tvn przekazuje informacje. tak, że widzom niekiedy uśmiech się pojawia na twarzy a to już podświadomie na nas działa. i później mamy mimowolnie inne zdanie na temat np. danej osoby.
a kononowicz ? jak go zaprosili te żaki czy najsztuby... w żywe dalej go wkręcają, że jest świetny itd a on biedak wierzy. a oni przed kamerką głupie uśmieszki i spojrzenia, które każdy z nas widzi, tylko nie on. więc skoro publicznie wkręca się jedną osobę i przedstawia stan rzeczy w innym świetle, to co za problem jest niepublicznie wkręcać miliony widzów ?
a w kolorowych gazetach typu Fuckt ? tam jest dopiero manipulacja opinią publiczną. każda strona gazety jest projektowana przez ludzi pokroju psychologów. jakiej trzonki użyć, co pogrubić, na jakim słowie zrobić przedziałek, jakie słowo dać na dwie strony, żeby na ludzi to podświadomie działało. w tv, w której części ekranu umieścić dany napis, jako że dana półkula mózgu odbiera jedno a dana bardziej drugie.

popatrzcie na uśmiechy tvnowskich prezenterów. a czemy na tvp1 czy 2 tak nie ma ? tv publiczna a prywatna to dwie różne historie. manipulacja jest i to od lat. tylko na jednych działa mniej na drugich bardziej. a jeszcze inni twierdzą, że w ogóle na nich nie działa bo tego nie czują. może dlatego, że nie wiedzą co to jest podświadomość, przekaz podprogowy. reklama jest podstawą w każdej formie. nawet w formie baloników dla dzieci z logiem np Audi. znaczna część tych dzieci gdy dorośnie kupi właśnie audi mając miłe wspomnienia z balonikami albo małymi samochodzikami, w które mamusie je wsadzały.
manipulacja polega głownie na sprawieniu by człowiekowi zdawało się, iż sam doszedł do pewnej konkluzji bez widocznej sugestii z zewnątrz. i o to tu loto. wydaje się mu, że nikt mu nie narzucił zdania, że sam to rozkminił. a prawda jest taka, że dobry manipulant wie co i jak przedstawić by pobudzić jego szare komórki. i wytłumacz takiemu, że został zmanipulowany... jeśli on sam jest przekonany, iż to był jego osobisty wybór.
a jak działa sekta ? pranie mózgu. manipulacja. osoba nie wie bądź nie wierzy, że jej przyjaciele należą do sekty i nie uwierzy w to tak szybko jeśli nawet najbliżsi, czyli rodzice będą tak mówić.

ostatnio oglądałem film 'oni żyją' gdzie koleś po założeniu okularów widział, którzy z ludzi są obcymi i widział co się tak naprawdę kryje pod reklamami, hasłami, bannerami itp. bardzo dobre odzwierciedlenie rzeczywistości. a raczej tego co nas otacza.

el_Polaco

i jak to się nic nie stało ? kaczyński został prezydentem. a u kogo miał największe poparcie ????

olszass

Dokladnie ale u nas juz tak jest ze nie wazne czy na Kaczynskiego zaglosujesz czy na Tuska wszyscy sie dziela kasa, obiecuja a pozniej mowia ze nic takiego nie bylo co to ma byc zeby kazdy zydek teraz dostal obywatelstwo polskie z miejsca i tak tyle tego u nas jeszcze ostatnio jak sie dowiedzialem ze caly teren otaczajacy palac kultury jest wlasnoscia zydow i chca tam stawiac wierzowce i mysleli o rozebraniu palacu hmm moze i u nas jakis 737 walnie w palac jak nie dostana zgody...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones