Film pokazuje sytuacje podobne do słynnej segregacji Apartheid w RPA

Miejmy nadzieje że te czasy się skończą na całym świecie i że ani rasa ani poglądy ideologiczne czy też różnice religijne nie powstrzymają ludzi którzy się kochają do przeżywania razem wspólnie swojego życia.

22
  • Skąd w tobie tyle naiwności? ;-)

  • Ludzie głoszący takie "pozytywne" i odrealnione farmazony jak Ty, są winni nieszczęść ludzkości dokładnie w takim samym stopniu, jak masowi mordercy kreujący historię wojen i niekończącej się przemocy. Wyłącznie zmierzenie się z twardymi faktami dotyczącymi natury ludzkiej powoduje, że jest się w stanie pojąć, ze wszyscy w gruncie rzeczy jesteśmy identyczni i skrajnie niebezpieczni.

    A jeżeli chodzi o "słynną segregację Apartheid w RPA", to ma ona znowu miejsce, tyle że teraz w drugą stronę. I może to być zaskoczeniem tylko dla idioty, podobnie jak scenariusz, który w nieunikniony sposób rozwinie się (czy raczej już się rozwija) z najazdu muzułmańskich tzw. "uchodźców". Scenariusz ten będzie tożsamy z tym, który białe mordy zafundowały Indianom w analogicznej sytuacji i który zaistniał w tysiącach historycznie podobnych przypadków.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: