Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke

1 godz. 30 min.
6,5 4 593
oceny
6,5 10 4593
583
chce zobaczyć
{"type":"film","id":321163,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tous+%C3%A0+l%27Ouest%3A+Une+aventure+de+Lucky+Luke-2007-321163/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Lucky Luke na Dzikim Zachodzie
  • bogus_k ocenił(a) ten film na: 5

Dubbing w tym filmie w wykonaniu Pazury, Szyca i reszty nieudaczników sceny polskiej jest po prostu tragiczny. Milion razy wolę ten film z napisami, wtedy mam się z czego pośmiać.

• digi_hardcore ocenił(a) ten film na: 5

bogus_k No dokładnie, Pazura jako Luke to 100% pomyłki

• bogus_k Nie trolluj pewnie nawet nie oglądałeś tego filmu, może i Pazura nie był aż tak dobrym wyborem do glównej roli ale reszta aktorów bardzo dobrze się spisała. Borys Szyc według mnie jest genialny w roli Joe. Nie marudź na dobry dubbing, jeśli możesz zrób lepszy panie trollu. Jedyne co jest nieudane w tym tłumaczeniu to tytuł.

• crazy_race Trollem to ty jesteś z tym swoim żałosnym argumentem "jeśli możesz to zrób lepszy". Wychodzi na to, że już nic nie można skrytykować bo kuhwa swojego filmu nie nakręcę bo nie znam się na tym, nie namaluję obrazu bo nie umiem, nie zaśpiewam bo fałszuje i to mi niby odbiera możliwość konstruktywnej krytyki i oceny. Ogarnij.

• saitek Pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi.

• crazy_race Haha, dobre :D

• crazy_race Tekst rodem z podstawówki.

• Gh0st Fakt, ja wolę też z napisami, lektorem, po angielsku, czy ten dubbing z Dzielny Szeryf Lucky Luke albo Ballada o Daltonach.

• chromczan_fw ocenił(a) ten film na: 4

bogus_k To prawda, dubbing w tym filmie to porażka.
    Zdecydowanie wolę ten z serii Nowe przygody Lucky Luke'a.

• chromczan_fw dokładnie dubbing z serii Nowe przygody Lucky Luka jest lepszy, dużo lepszy, pmiętam go jeszcze z czasów jak leciał na Fox kids. Najbardzie to mnie poraziło tu imię psa.