PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1004}

Ludzie honoru

A Few Good Men
7,5 58 120
ocen
7,5 10 1 58120
7,0 15
ocen krytyków
Ludzie honoru
powrót do forum filmu Ludzie honoru

Wtedy jeszcze Hollywood oferowało dobry produkt.

ocenił(a) film na 4
jan_niezbedny0

no cóż pi*rdolisz głupoty

ocenił(a) film na 10
jan_niezbedny0

W latach 90. to samo mówiono o wcześniejszych latach, można się tak cofać aż do epoki kina niemego mitologizowanej przez ludzi niepotrafiących się przystosować do realiów filmów dźwiękowych.

lifter67

"W latach 90. to samo mówiono o wcześniejszych latach"


Zależy kto. Ja tak nie mówiłem - uważałem, że kinematografia lat 90-tych trzyma poziom.

Z tym, ze niekoniecznie polska - w której po stanie wojennym nastąpił drastyczny, wieloletni zjazd w dół, a dobre produkcje były wyjątkami.

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

Pełna Zgoda. Lata 90-te to apogeum możliwości Hollywood,jesli chodzi o dobre,oryginalne historie. Później równia pochyła,aż do dzisiejszej mizerii (choć wciąż zdarzają się chlubne wyjątki)

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Dokładnie! Jestem tego samego zdania. Zawsze powtarzam, lata 90te to najlepszy zbiór hollywoodzkich pereł. Dobre filmy lat 90tych są naprawdę wybitne, a teraz dobre filmy są po prostu dobre ;)

ocenił(a) film na 8
Psychol_91

A może to przez sentyment :)

ocenił(a) film na 10
Dilaver

Nie, ponieważ część dzieł tej dekady obejrzałem właśnie w "czasach obecnych" :)

ocenił(a) film na 7
Psychol_91

Lata 80 w Hollywood i 70 i 60 i 50 też są dobre. Pewnie opinia wielu osób jest taka a nie inna bo nie znają wcześniejszych filmów albo są dla nich już poprostu "za stare". Lata 90 to nie jest szczyt kinematografii raczej narodziny blockbusterów.

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

Zdecydowanie. Wrocilem do filmu po 7 latach i vs aktualne produkcje... Sztos!

neon2011

warto zwrócić uwagę, że wtedy ludzie chodzili do kina na dramaty sądowe, film zarobił x10, obecnie takie skretynienie, że pewnie by sie nie zwrócił

ocenił(a) film na 9
maximus_

.... co jest smutne!

ocenił(a) film na 9
maximus_

Prosty przyklad: 12 Gniewnych Ludzi z Fondą! Ogladam, średnio co 3-4 lata

neon2011

to jeszcze zoba "Ława przysięgłych" z 2003 tez jest podobny w konstrukcji z fajną obsadą

ocenił(a) film na 9
maximus_

Dzieki, obczaje. W podziece: Sędzia z Duval, choć pewnie znasz: https://www.filmweb.pl/film/S%C4%99dzia-2014-630714

ocenił(a) film na 9
maximus_

Okazalo sie, że widzialem. Świetny, ale dzieki!

neon2011

no "Sędzia" też był spoko, takie ostatki przed poprawnością

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones