PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1004}

Ludzie honoru

A Few Good Men
7,5 58 049
ocen
7,5 10 1 58049
7,0 14
ocen krytyków
Ludzie honoru
powrót do forum filmu Ludzie honoru

będac jeszcze gówniarzem nauczyłem się tego filmu na pamięć, ogladałem go setki razy ponieważ dialogi miedzy nicholsonem a cruisem powodowały u mnie ciary na plecach ( chociaż chyba wtedy nawet nie do konca rozumiałem fabułe ) , to było takie nawet troche straszne,teraz będąc dorosłym postanowiłem się tym z wami podzielić ,w szczególności rodzice - takie filmy powinny wasze dzieci ogladać !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

jestem świeżo po seansie, przecież we finałowej scenie sypały sie iskry między Cruisem a Nicolsonem dlaczego teraz nie robią taki filmów?

ocenił(a) film na 10
wokul81_vol_2

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
wokul81_vol_2

jak to dlaczego nie robią? Przecież masz Avengersów i wszystkie inne ekranizacje Marvela! Te potyczki słowne między kapitanem America i Tonym Starkiem. Toż to klasyka! No i te postacie: Człowiek Mrówka, Człowiek Osa, Człowiek Gó*no i Człowiek Papier Toaletowy... Hollywood daje ci to wszystko, a Ty narzekasz?

ocenił(a) film na 9
Sony_West

ano taki ze mnie malkontent co nie przyjmuje tej łatwostrawnej papki albo robie sie za stary na te holiłudzkie blockbustery nie wiem sam :-]

ocenił(a) film na 9
wokul81_vol_2

Aczkolwiek lubię MCU to czasem człowiek potrzebuje nieco doładować IQ więc popieram i doskonale rozumiem. Dlatego zobacz proces siódemki z Chicago! Koniecznie. Ten sam scenarzysta a do tego film nawet nie tyle co oparty na faktach to niemal dokument.

Sony_West

Popłakałem się że śmiechu xD

Sony_West

Daję lajka i udostępniam :)

wokul81_vol_2

Zgadzam się - znakomite dialogi i aktorstwo na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 8
wokul81_vol_2

No bo teraz gwiazdor kina nie może powiedzieć do drugiego gwiazdora "I'm gonna rip the eyes out of your head and piss in your dead skull!"

ROBERTHUNT

Co ciekawsze, film jeszcze sporo zarobił, obecnie pewnie przyniósłby straty.

ocenił(a) film na 10
maximus_

Fakt w dzisiejszych czasach młodzież bez "pelerynki" nawet nie potrafiła by rozróżnić kto jest bohaterem a kto antagonistą w tym filmie ....:/

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

Ja obejrzałam ten film jakies 25 razy i też znałam wszystkie dialogi na pamięć namawiałam moja młodzież do obejrzenia przez chyba 3 lata ( trailery z tamtych lat nie zachęcają...) A teraz w końcu obejrzeliśmy w gronie 14-16 Latków i wszyscy zachwyceni czyli da się młodzież ogląda z.przyjemnoscini zrozumieniem nie tylko zmierzch i seriale na Netflix cudownie było zobaczyć całą ekipę jescZe raz!
P.S. dla Sony_west- tonego starcia i człowieka gó...no też kochamy pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
jaasiaem

Szacun !!!

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

Wcale się nie dziwię... Też bym chciała się nauczyć na pamięć takiego filmu :))) Aż zazdroszczę. Mistrzostwo aktorstwa i scenariusza. Po prostu...

ROBERTHUNT

Do tego normalna kolorystyka - a nie popieprzone filtry, które powodują, że wszystko przybiera jakiś siny, albo złotawy odcień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones