To mu sie to udało. Nic mnie tak nie obrzydziło jak ten film. Ciekawe ile osób nie wytrzymało na sali kinowej.
Fajny człowiek, miał bardzo zdrowe poglądy. Tak zdrowe że ludzie z niezdrowymi poglądami chcieli go zniszczyć w opinii publicznej.
czytalem kiedys na jego temat poniewaz manson go podziwial czy cos, ale juz nie pamietam dawno czytalem
Manson to frajer i pozer. Jeszcze jakby tworzył dobrą muzyke, wypromował sie coverami a dzieciaki go uwielbiają bo udaje mrocznego i złego.
no, manson moze kerry kingowi, varg vikernesowi, "corpsegrinder" fisherowi, nocturno culto oraz frostowi i wielu innym buty czyscic
Poprawka, bo miało być w odpowiedzi na ten post : wydaje mi się, że statnik miał na myśli tego drugiego mansona. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Pierwowzór to psychotyczny przygłup. Ciekawy przypadek z psychologicznego punktu widzenia, ale żaden z niego geniusz :)