PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34635}

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

Lupin III: Cagliostro no Shiro
7,3 3 231
ocen
7,3 10 1 3231
7,0 4
oceny krytyków
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
powrót do forum filmu Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

Co mógłeś widzieć.To czas na ten tytuł jesli widziałeś i uwielbiasz anime tego co stworzył ten film.To nawet sie nie zastanawiaj i oglądaj ,bo naprawde warto i napewno nie zawiedziesz sie.

ocenił(a) film na 8
BushiSan

po takiej rekomendacji boje sie ten film obejrzeć bo a nuż sie rozczaruje, przed paroma godzinami zassałem!!!
podobno jest to jeden z lepszych filmów z tego cyklu jak nie najlepszy?!

pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
fabio

Ten film jest naprawdę świetny. Mimo, że jest już starej daty nadal potrafi cieszyć.
Ja miałam ubaw po pachy :]

STARE ANIME SĄ NAJLEPSZE !

ocenił(a) film na 6
werak

Nie zachwycił mnie. Chociażby Nausicaa lepsza. W Lupinie rysunki są jednak "niemiyazakiowe".

ocenił(a) film na 8
BushiSan

Cała seria (oprócz skrajnie beznadziejnego "Green vs. Red" - musi być chyba jakiś wyjątek od reguły ;)) jest zdecydowanie warta obejrzenia. Również polecam.

ocenił(a) film na 9
Kantor

Nie! Proszę, nie oceniaj tego anime po jednym obejrzeniu, ten film trzeba trzy razy obejrzeć! (ale dobra, pisz co chcesz, mi za pierwszym razem też nie przypadł)
Wg. mnie najgorszym filmem z serii Lupin III są "Hemingway Papers", lub pierwszy film "Mysteru of Mamou" (ten ostatni to lekka psychodelka, z klonami i kimś, kto chce przejąć świat, normalka). A kreska w Green vs. Red jest spoko. z serii Lupin III polecam:
- Memories of the flame, Tokyo krisis (znowy klony i szaleniec, ale lepsze)
- Dead or alive (aluzja do wojen domowych o ropę w krajach arabskich)
- Angel Tactics (terroryści i cycki)
- Elusiveness of the fog (podróż w czasie)

ocenił(a) film na 8
WhiteSeagull

Z Indiany Jonesa nie powinno się robić thrillera z Lupina ( także komedii przygodowej) dramatu. Oryginalny klimat ucieka. Nie wspominając o tym, że wcześniejsze filmy przedstawiają inaczej sprawę jego originu. Lupin to Lupin - konkretny facet z konkretnym charakterem, ustalonymi wadami, zaletami, przyzwyczajeniami i gestykulacją. A GvsR próbuje na siłę utworzyć poważny mit, o którego własność mogą się bić różni ludzie. Nie podoba mi się to... i tyle.

ocenił(a) film na 9
Kantor

Rozumiem, co do Indiany się zgadzam, z Lupinem w sumie też, tylko że spójrz na to jak Japończyk, tam w przeciwieństwie do europy, Lupin jest strasznie popularny, i wielu pomyleńców (?) ubiera się jak on, i to nie tylko na cospleyach...
W sumie to masz rację, film zdecydowanie nie jest genialny, a fabuła jest bardzo chaotyczna. Zresztą każdy Lupin jest inny. Zachęcam do dalszego oglądania tej serii, może nie jest to wybitne anime, ale ma w sobie takie "coś" co sprawia, że taki poważny człowiek jak ja je ogląda, pozdrawiam.

WhiteSeagull

Mam prośbę, mógłby ktoś ogarnięty podać listę filmów z tej serii lub dać na nią namiary? W ogóle od dawna interesuję się tym anime (dziwne bo na ogół nie oglądam takich rzeczy , z anime znam tylko żelazną klasykę, ale jak się czegoś czepię to nie ma wytłumaczenia) i chciałabym wiedzieć coś więcej. Serial mam gdzie oglądać ale o filmach, poza zamkiem Cagliostro nie wiem nic. Najlepiej by było gdyby ktoś dał namiar gdzie można je obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 8
Albalonga

http://kat.ph/lupin-iii-tv-specials-movies-ovas-t6625831.html
nigdy nie mam tyle miejsca na dysku

fabio

Dziękuję za odpowiedź :) Rzeczywiście ilość pozycji jest imponująca, jak mi starczy życia to obejrzę...:)

ocenił(a) film na 10
Kantor

a gdzie to ogladales, bo na netflix jest tyko ten film z serii?

ocenił(a) film na 9
BushiSan

po tej rekomendacji obejrzałem film i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, jest świetny

ocenił(a) film na 7
BushiSan

Filmweb mówi, że ten film jest w 100% w moim guście. Obejrzymy, zobaczymy ;)

ocenił(a) film na 9
BushiSan

Zgadzam się.. Choć to film z 79 jest wyjątkowy jak wszystkie pozostałe! Warty obejrzenia bez dwóch zdań. Muzyka zapada w pamięć.
PS Mój ulubiony moment to ok 40 minuta filmu;)

czero69

Faktycznie film zaskakująco dobry. :) Szkoda, że tak mało popularny, ale cóż.... być może rok 1979 odstrasza dużo część potencjalnych widzów. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones