Repertuar filmu w Kwidzynie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

Lupin III: Cagliostro no Shiro
1h 40m
Lupin III ze swoim partnerem Jigenem rabują Zamek Cagliostro, w środku którego odnajdują uwięzioną księżniczkę.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Kwidzynie lub
  Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
  Zwiastun nr 1 (polski)
  nr 1 (polski) 2024-03-13T13:58:47 https://fwcdn.pl/webv/84/51/68451/68451.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/135/34635/Lupin_TLR_h264_HD_24f_Stereo_JP_pl_12KWIETNIA.vp9.1080p.webm

  Mistrz złodziei, Lupin Trzeci, trafia na nie lada przeszkodę u schyłku swojej kariery. Pieniądze skradzione z krajowego kasyna okazują się być fałszywkami! Lupin, wraz ze swoim wspólnikiem Jigenem, wyrusza do odległego europejskiego kraju Cagliostro, aby się zemścić. Nie wszystko idzie zgodnie z planem; napotykają Clarisse, księżniczkę w opałach zmuszoną do poślubienia nikczemnego Hrabiego Cagliostro. Jednak uratowanie Clarisse nie będzie łatwe, biorąc pod uwagę, że Lupin i Jigen - wraz z nieprzewidywalną byłą dziewczyną Lupina, Fujiko, i szermierzem Goemonem - muszą przedrzeć się przez pełen pułapek zamek, śmiertelnie niebezpieczny loch oraz armię zawodowych zabójców! Czy Lupin uratuje dziewczynę, uniknie schwytania przez swojego nemezis, inspektora Zenigaty, i odkryje sekretne skarby Zamku Cagliostro?

  premiera

  krytyczka niezależna
  7
  Zwrotami akcji i atrakcjami na szalonych zakrętach i sytuacji takich, że uszedł z życiem o włos obrodziło jak co najmniej u Jamesa Bonda albo Indiany Jonesa.
  0

  Pobierz aplikację Filmwebu!

  Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
  phones