PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110540}
6,9 29 511
ocen
6,9 10 1 29511
7,1 16
ocen krytyków
Mój Nikifor
powrót do forum filmu Mój Nikifor

Krystyna Feldman!!!

ocenił(a) film na 7

Absolutnie genialna rola! Dowód na najwyższy kunszt aktorski.
Wielki szacunek dla nieżyjącej Artystki!
Raz miałem okazję Ją spotkać w Zakopanem. Było to w czasie wielkiej popularności Kiepskich.
Biedna szła Krupówkami zgięta w paragraf, usiłowała się przemknąć jakoś pod ścianą - gdzie tam! Nic nie pomagało!
Wszyscy ją łapali i robili sobie z nią zdjęcia jak z misiem.
Cóż... cena sławy! :)
Ale byłem pod wrażeniem wielkiej pokory Pani Krystyny. Znosiła to ze stoickim spokojem. Nie odmówiła nikomu.
Człowiek najwyższej klasy.
R. I. P.

ocenił(a) film na 8
ElRio

Genialna rola !!!!! Wczoraj miałem okazję pierwszy raz obejrzeć ten film. Świetny. Wszyscy dobrze zagrali. Nawet ta aktorka co grała żonę Mariana

ocenił(a) film na 7
tupac2003

Krystyna Feldman - wielka aktorka! A to co z zrobiła w NIkiforze to majstersztyk.

ocenił(a) film na 8
ElRio

Dokładnie :) Można powiedzieć, że praktycznie nie odezwała się słowem podczas filmu, a swoją grą tak dużo powiedziała

ocenił(a) film na 10
tupac2003

genialny film 3 razy paczałem dobra rola pani Feldman 10/10

ElRio

Tak mi się złożyło, że dopiero wczoraj obejrzałam ten film. Niesamowity. Każdy gest jest ważny, każde spojrzenie.Pewnie ze dwa tygodnie będę przeżywać ten film. Scena w Zachęcie była niesamowita. Gra pani Feldman zasługuje na Oskara.
I tutaj chciałam zapytać TVP, dlaczego nadaje tak wspaniałe filmy wieczorami, 'w godzinie duchów', a badziewia w porze oglądalności?

Po tych wszystkich nagrodach dla filmu, jeszcze jak pani Feldman żyła, oglądałam z NIĄ jakiś wywiad, w którym zażartowała z samej siebie, że zawsze grała role drugoplanowe, raz dostała rolę główną, a i tak męską. Ale zagrał to 'oczami'. Wielka aktorka.

renax33

Bo liczy się oglądalność - dlatego w prime time leci Celebrity Splash, a dobre, ambitne i dające do myślenia filmy dają jako zapychacz w godzinach niskiej oglądalności. Dobrze, że nie mam telewizora :) Na cda kropla pl można cały ten film obejrzeć, bez reklam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones