1 godz. 33 min.
6,2 24 184
oceny
6,2 10 24184
9 111
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":3}
{"type":"film","id":596286,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/M%C3%B3j+biegun-2013-596286/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mój biegun
 • robben76 ocenił(a) ten film na: 3

  Zdecydowanie film mnie rozczarował i zawiódł. Znając rzeczywiste losy bohatera spodziewałem się dużo lepszego finalnego efektu, zabrakło mi przede wszystkim tego tytułowego….bieguna co zapewne byłoby dużo ciekawsze w odbiorze, niż tylko ciągły zlepek scen niczym z innej TVN-owskiej produkcji mianowicie „Szpital”. Ogólnie potencjał historii został roztrwoniony. Jedyny plus za naprawdę przyzwoitą grę Topy i (chwilami) Walach. U mnie 3. na 10.

 • robben76 Właśnie dobrze że nie pokazali wyprawy itp. Bylaby Zjawa 2! :p

 • dolnoslazak ocenił(a) ten film na: 5

  robben76 Wyprawa na biegun to właśnie życie Janka. Chyba trudniejsze niż sama podróż przez Arktykę.

 • robben76 Chyba warto wziąć pod uwagę, że w Polsce, w trakcie tworzenia filmów, liczą się pieniądze. W tym przypadku, prawdopodobnie, fundusze nie pozwalały na ukazanie wyprawy na Biegun.
  Faktycznie, film kończy się zbyt wcześnie i sprawia wrażenie uciętego, ale może warto spojrzeć na niego łagodniej, przez wzgląd na dość ubogie, polskie kino?

 • OngafiGirl ocenił(a) ten film na: 8

  robben76 Jak widzę takie komentarze to mnie coś ściska, jak spodziewałeś się kolejnego płytkiego filmu akcji gdzie bohater magicznym sposobem nagle jest superbohaterem to masz pustkę we łbie (no sorry najwyraźniej w Polsce taki mamy klimat)