PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633175}

Mój kumpel Manchester United

Manchester United ot Svishtov
6,4 255
ocen
6,4 10 1 255
Mój kumpel Manchester United
powrót do forum filmu Mój kumpel Manchester United

5/10

ocenił(a) film na 5

taki sobie, tytuł zachęcający dla fanów United, ale sam film już nie bardzo; ot można obejrzeć jako ciekawostkę, ale nic poza tym; niewiele się dzieje, podobał mi się natomiast wątek wycieczki na OT
Moja ocena: 5/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

To nie jest film, który z założenia ma się podobać. To jest prawdziwa historia o człowieku, które całe swoje życie poświęcił w imię swojego ukochanego klubu. Jeśli chodzi o mnie to ja jestem godny podziwu i przez szacunek dla tego człowieka z zaciekawieniem oglądałem jego historie, przeciwieństwa losu, chwile radości jak i smutku. Życie pisze różnorakie historie, które zaskakują i budzą w nas podziw. Ja jestem jego pełen w stosunku dla Manchesteru. Tak po za tym, to chciałbym gorąco pozdrowić wszystkich fanów Manchester'u United :D. Keep the red flags flying high. GGMU <3

maju94

Dla niektórych to głupota, inni go za to podziwiają, ktoś nazwie go szalonym fanem, ktoś psychofanem, osobiście sam bym takiego czegoś nie zrobił;d Oglądnąłem ten dokument bo jestem fanem MU i przyznam , że ciekawy:)

ocenił(a) film na 5
Pawlovsky

Mnie najbardziej zaintrygował fakt, że jego najlepszy kumpel jest kibicem Liverpoolu. Peace<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones