PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026657}

Mów do mnie!

Talk to Me
6,9 22 886
ocen
6,9 10 1 22886
7,3 30
ocen krytyków
Mów do mnie
powrót do forum filmu Mów do mnie!

Nastolatki, wywoływanie duchów, opętanie i oczywiście klasyk - czarne oczy. Bardzo oryginalne... Sorry, ale żebym poszedł do kina na horror, to oczekuję czegoś oryginalnego, a nie powtarzanych schematów i tanich sztuczek.

ocenił(a) film na 8
mordachamordasinski

Warto dać temu filmowi szansę. Moim zdaniem był ciekawy i fajnie zrobiony. Niby są elementy które już były ale wszystko zrobione tak ,że to po prostu działa. Nie wali jumpscarem po pysku. Na pewno jest to lepiej zrobione niż te wszystkie crapy których wychodzi 10 rocznie

mordachamordasinski

Marketing tego filmu musiał być wyjątkowo skuteczny, bo ten film to co najwyżej zasługuje na 5, a ma na chwilę obecną ponad 7.

homoxymoronomatura93

A wiesz dla czego ma tak dobry marketing? Odpowiedź brzmi - niebinarna Zoe Terakes.

ocenił(a) film na 6
hydepark

O proszę. A ja o tym nie wiedziałam i nie wpłynęło to na mój odbiór tego filmu.

hydepark

Jezu,co za durny komentarz. Co sie ma czyjas niebinarnosc do wartosci filmu???

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Idąc na ten film, kierowałam się jego wysoką oceną i treścią opinii. Chociaż nie uważam, że jest idealny, nie zawiodłam się. Miałam ochotę zaangażować się w historię i się trochę pobać i się udało. Jedną z mocnych stron tego filmu jest wątek psychologiczny i możliwość traktowania go w kategoriach dramatu czy nawet prawdziwej historii. To też film o młodzieży, ale zdecydowanie nie o chudych modelkach uciekających po lesie przed psychopatą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones