PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026657}

Mów do mnie!

Talk to Me
6,9 22 475
ocen
6,9 10 1 22475
7,3 28
ocen krytyków
Mów do mnie
powrót do forum filmu Mów do mnie!

.... kiedy chodzi o film z M2. Jest nieźle, ale bez przesady z tymi zachwytami:)

mr_wtyczka

Dokładnie. Po recenzjach i ocenach liczyłem na dużo więcej. Nie jest źle, ale to dmuchanie balonika... Ode mnie max 6/10. Coraz częściej na filmwebie ciężko kierować się oceną filmu, nie mówiąc już o opiniach krytyków.

Recovery

Krytycy na Filmweb to jakaś parodia, skoro jeden z nich ocenił , film " Zapach kobiety' na 1, więc o czym my tu mówimy. :-)

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Ale co w tym niezłego? Dla mnie bardzo średni, a nawet czasami słaby.

Mick1947

nędza - podtytul tego filmu

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Pełna zgoda. Widząc ocenę 7,5 na 10 przez krytyków pomyślałem sobie że wreszcie zobaczę sobie film pokroju "uciekaj." A zobaczyłem film w połowie którego chciałem sam uciec

mr_wtyczka

jestem po seansie właśnie. Horrorem dekady bym go nie nazwał, ale to niezłe filmidło na wieczór. Tam gdzie ma kreować klimat, tam kreuje, dobrodziejstwa gatunku użyte są tu całkiem sprawnie, aczkolwiek w samej historii czuć niewykorzystany potencjał. Osobiście mam nadzieję, że prequel, który właśnie powstaje, będzie zdecydowanie lepszy, bo dziś trzeba nie lada talentu, by tak wyklepany motyw w kinie grozy jak opętanie i wywoływanie duchów podać w świeżej konwencji. Braciom Philippou się to udało. Niestety film jest cholernie nierówny - miejscami łapie dłużyzny, czasem prosiłoby się o grę ciszą bo to robiłoby robotę. Zakończenie jak najbardziej na plus, dlatego też dałem ocenę o jeden punkt wyższą. Do "Mów do mnie 0", czy jak tam prequel będzie się nazywać, wrócę na pewno, bo wiem, że wtedy ta zabalsamowana łapa ujawni swój potencjał.

ocenił(a) film na 7
mr_wtyczka

To najlepszy horror roku, czy ci się to podoba, czy nie, z potężną atmosferą i dobrą grą aktorską, wysoko oceniony nie tylko przez krytyków, ale także przez ogół społeczeństwa.

ocenił(a) film na 6
Kawada_Shougo

Skoro NAJLEPSZY horror roku z POTĘŻNĄ atmosferą i dobrą grą aktorską oceniasz na "marne" 7, to co jest nie tak?

mr_wtyczka

Najlepszy nie jest równoznaczne z wybitny. Po prostu w ciągu roku nie było lepszych filmów z tego gatunku. To jest właśnie film na 7/10, twórcy wiedzą co robią, mają pomysł, mają warsztat, znają kino i to widać Polecam podcast "Krwawa gadka", gdzie poświęcono całą godzinę temu filmowi, można po tym inaczej spojrzeć na ten film i na ludzi, którzy go stworzyli.

ocenił(a) film na 5
Kawada_Shougo

Potężna atmosfera?! Zaraz, czekaj, oglądaliśmy ten sam film? Przecież to filmidło, hypowane tak jak przedostatni Evil Dead czy filmy Astera i tak jak i one strasznie nudne i nierówne.

ocenił(a) film na 6
Kawada_Shougo

„yyy to najlepszy horror roku czy ci sie podoba czy nie” XD
Grunt to pewność siebie cnie

ocenił(a) film na 4
mr_wtyczka

Dość przeciętny,jak dla mnie. Stanowczo przewartościowany,a oceny krytyków są niedorzeczne.

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Otóż to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones