PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026657}

Mów do mnie!

Talk to Me
6,9 22 904
oceny
6,9 10 1 22904
7,3 30
ocen krytyków
Mów do mnie
powrót do forum filmu Mów do mnie!

Niestety już na samym początku film nie da się traktować „na poważnie”. Odrzuciła mnie jedna z pierwszych scen grozy gdzie grupa młodzieży …. (trzeba przyznać że niektórzy z aktorów jak np. Mia – Sophie Wide ma w realu 26 lat i to widać również w filmie !) spotyka się w domu gdzie Mia zgłasza się na ochotniczkę do „przywitania” się z rączką. I co mnie rozwaliło to to, że ci młodzi, którzy są pokazani jako inteligentni ludzie, raptem zaczynają zachowywać się jak idioci w zoo. Z Mią dzieją się „chore” rzeczy, zaczyna się wyginać na wszystkie strony, przeraźliwie krzyczeć itd. – to co się w filmie z nią działo, a młodzi zainteresowani byli tylko kręceniem filmików mając z tego niesamowitą „bekę”. Uwierzyłbym w to gdyby to była banda skretyniałych, naćpanych i pijanych dzieciaków ale nie tak w filmie ich pokazano. Innymi słowy abym miał się wczuć w realizm tej sceny wymagane jest pokazanie realnego zachowania uczestników. W takiej sytuacji gdy Mia wpada w konwulsje itp. to w realu większość tych dzieciaków by się posr..ała (jak to moja córka podsumowała) i znalazł by się ktoś kto próbowałby wezwać pomoc czy natychmiast to przerwać widząc co dzieje się z ich znajomą.

ocenił(a) film na 8
AKSORZ

Oni już wcześniej przeprowadzali takie seanse i generalnie wiedzieli co się wydarzy (oczywiście bez szczegółów). Muszę jednak przyznać, że posiadanie ręki za pomocą której w chwilę jesteś w stanie "przyjąć" ducha jest przez zgromadzonych traktowane wyjątkowo normalnie.

ocenił(a) film na 5
AKSORZ

Ten film to porażka

ocenił(a) film na 8
AKSORZ

Opinia jakbyś nigdy w życiu nie miał doczynienia z nastolatkami. Już długo przed erą robienia z siebie idiotów na tik toku była masa głośnych spraw gdzie niby "inteligentne dzieciaki" pod presją tłumu dopuszczały się wręcz makabrycznych zachowań. Ręka w filmie jest doskonałą metaforą narkotyków, dzieciaki, które już próbowały uważają, że to nic wielkiego i nie biorą na poważnie myśli, że ktoś może przedawkować (mia ma rękę dłużej niż 90 sek) lub, że osoba młoda może zareagować znacznie gorzej (Riley). Widać, że dziaciaki bawią się jak po narkotykach, a ci, którzy spróbowali są chętni dalej używać. A przypomnę tylko, że w prawdziwym świecie tik tokowi influencerzy w ramach jednego z wielu głupich "chellengy" lizali ubikacje, więc nagrywanie znajomych na fazie dla "beki" wcale nie wydaje się tak głupie, kto nie ma żadnego śmiesznego filmiku z pijanym znajomym?

AKSORZ

niestety są takie nastolatki. Popisówki, pozerstwo. Może nie obracalaś się w prymitywnych kręgach, ale pół mojej klasy by się tak samo zachowywało

ocenił(a) film na 7
AKSORZ

Chyba najbardziej idiotyczna opinia na tym filmie. Nie wiem gdzie tam było pokazane że to inteligentni ludzie, poza tym co ma inteligencja do bycia nastolatkiem, który robi to rówieśnicy I każdy chce się przypodobać i nie wyjść na tchórza. Idąc twoim tokiem myślenia to powinni zachować pełną powagę zadzwonić na 112 i zakończyć film hahhahaah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones