PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603884}

Męski erotyk

Det erotiske menneske
3,6 740
ocen
3,6 10 1 740
Męski erotyk
powrót do forum filmu Męski erotyk

w założeniu może film miał być bardzo głęboki, ale wyszedł nudny gniot; autor najwidoczniej nie ma nic ciekawego do przekazania; zmarnowane czas i pieniądze

Elinor

skąd miałeś napisy ?

użytkownik usunięty
odmorzadomorza

wiesz, takie są czasy, że niektórzy Polacy znają już angielski ;d

Znają angielski, ale ciągle są indywidualistami, nieudacznikami i krętaczami. Poza tym ściągnąłem wersję rosyjską, a tego już w szkołach nie uczą.

użytkownik usunięty
odmorzadomorza

Uczą w szkołach takich języków jak rosyjski, francuski, niemiecki a także łacinę (ale to już bardziej jeżeli ktoś jest zainteresowany medycyną), co prawda są to języki dodatkowe (za wyjątkiem niemieckiego w niektórych przypadkach) i mało kto się raczej do nich przykłada z tego co wiem ale ciągle są :). A obrażać ludzi którzy znają angielski jest trochę głupie moim zdaniem ;p Równie dobrze można tak powiedzieć tak o osobach które uczę się np. rosyjskiego .. :)

ocenił(a) film na 1

łacinę uczą i w humanach

Elinor

I tak mi się wydawało po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu screenów, thx za ostrzeżenie. Zresztą ocena mówi sama za siebię, poszukam czegoś innego ;)

h4usen

nie piratowałam filmu, tylko obejrzałam na planete doc review

Elinor

Popieram beznadziejny. Głębokie kwestie które miały być poruszone i rozłożenie na czynniki pierwsze męskiej natury spaliły na panewce pośród nudnych obrazów :(

ocenił(a) film na 5
alexaaa

zgadzam się z Tobą. Nie pomogły filmowi nawet ładne widoki miejsc, w których przebywały owe kobiety naszego reżysera. Normalnie 4/10 , +1 za umiejętność połykania węża jednej z brazylijskich aktorek ;)

pniaq23

Ha, ha :) no fakt :) a jakie filmy polecasz? :)))

ocenił(a) film na 5
alexaaa

Z tych co ostatnio widziałem to choćby 'Kobieta, która pragnęła mężczyzny' - film, którym jedni się potrafią zachwycać, a inni brzydzą się tym co w nim zobaczyli. A jeśli masz ochotę na coś lekkiego i przyjemnego to polecam Larry'ego Crowna. Zaloty Hanksa i Julii Roberts trwają o kwadrans za długo, ale i tak jest to pozycja godna polecenia na te 'jesienne' wieczory ;)

pniaq23

Nie znoszę kina łatwego i przyjemnego :))))

ocenił(a) film na 5
alexaaa

I to Ci się chwali :D Ja niestety muszę czasem i coś takiego obejrzeć..taka praca!

pniaq23

A czym się zajmujesz? :)))

ocenił(a) film na 5
alexaaa

No a jak myślisz? Masz trzy szanse...facet, który musi czasem pooglądać jakieś niekoniecznie dobre filmy ;) Strzelaj!

pniaq23

Oczywiście domysliłam sie :) Aleeeee bardzo dawno mnie tu nie było :) I nie moge niestety wyslac do Ciebie wiadomosci prywatnej ;/

ocenił(a) film na 5
alexaaa

Przyjmij mnie do znajomych, to będziemy mogli pisać na privie ;)

pniaq23

Przyjęty :)))

ocenił(a) film na 5
alexaaa

dodaj do mojego nicka @o2 kropke pl i będziesz mogła do mnie posyłać mejle bo coś dalej nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości ;)

pniaq23

Ok :))

ocenił(a) film na 3
Elinor

Od początku miałem nadzieję na prawdziwą poezję słowa, dźwięku i obrazu, choć pustki na sali wydały mi się podejrzane (widocznie taka pora;).
Potem było już tylko gorzej...

użytkownik usunięty
parura

Ale masz ten film w ulubionych?!

ocenił(a) film na 1
Elinor

film oglądałam w kinie, nigdy w życiu nie oglądałam gorszego gniotu! liczyłam, że może pokazą jakąś pikantniejszą scenę, a tu nic. Film z założenia miał być głęboki z przesłaniem, niestety nie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones