film

Młode wilki

1995
1 godz. 35 min.
6,5 42 208
ocen
6,5 10 1 42208
5 539
chce zobaczyć
5,2 4
oceny krytyków
Świeżo upieczony maturzysta zostaje członkiem gangu przemytników. Więcej Mniej
Młode wilki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Młode wilki
Zwiastun nr 1 0:41
"Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to dziewiętnastoletni młodzieńcy, którzy mają wszystko, lecz chcą jeszcze więcej. Są przemytnikami pracującymi dla "Czarnego" - szefa szczecińskiego gangu przemytników. Niespodziewanie niejaki Chmielewski, najbogatszy człowiek w Szczecinie i były szef "Czarnego", rezygnuje z nielegalnych interesów. Kończą się dobre "układy" z celnikami. Chłopcy decydują się, że dalej będą sobie radzić sami. Aby nadal prowadzić "interesy", muszą jednak zatrudnić kogoś z "czystym" paszportem. Wybór pada na Roberta - klasowego prymusa. 2011-06-14T12:32:40 https://fwcdn.pl/webv/52/17/25217/mlode.25217.4.jpg

"Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to dziewiętnastoletni młodzieńcy, którzy mają wszystko, lecz chcą jeszcze więcej. Są przemytnikami pracującymi dla "Czarnego" - szefa szczecińskiego gangu przemytników. Niespodziewanie niejaki Chmielewski, najbogatszy człowiek w Szczecinie i były szef "Czarnego", rezygnuje z nielegalnych interesów. Kończą się"Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to dziewiętnastoletni młodzieńcy, którzy mają wszystko, lecz chcą jeszcze więcej. Są przemytnikami pracującymi dla "Czarnego" - szefa szczecińskiego gangu przemytników. Niespodziewanie niejaki Chmielewski, najbogatszy człowiek w Szczecinie i były szef "Czarnego", rezygnuje z nielegalnych interesów. Kończą się dobre "układy" z celnikami. Chłopcy decydują się, że dalej będą sobie radzić sami. Aby nadal prowadzić "interesy", muszą jednak zatrudnić kogoś z "czystym" paszportem. Wybór pada na Roberta - klasowego prymusa.

studio
Da Vinci Film (produkcja wykonawcza) / Telewizyjna Agencja Produkcji Teatralnej i Filmowej
tytuł oryg.
Młode wilki
inne tytuły
Smugglers Miedzynarodowe
Więcej...
W skradzionym w Niemczech mercedesie, znika tylna naklejka "D", a aluminiowe felgi zmieniają się na kołpaki, gdy auto jest już w Polsce.
W finałowej scenie, gdzie prokurator Wielewski strzela do swego przyjaciela, można zauważyć, że ofiara zamyka oczy wcześniej niż pada strzał.
W czołówce nazwisko aktora Pawła Deląga zostało napisane Paweł Delong.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych