PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7958}
6,5 42 814
ocen
6,5 10 1 42814
5,7 6
ocen krytyków
Młode wilki
powrót do forum filmu Młode wilki

scenariusz, montaz, aktorstwo, rezyserie, ale ma tak zaj... klimat i idealnie dopasowana muzyke, ze za kazdym razem gdy go ogladam przypomina mi sie morze i te wszystkie mlodziencze akcje. Ogromny sentyment, ten film jest jak era vhs ten ktoo tego nie doswiadczyl nie zrozumie.

ocenił(a) film na 8
szamix

Pełne poparcie :)

ocenił(a) film na 7
szamix

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

ocenił(a) film na 6
szamix

wszystko!!! ;)

ocenił(a) film na 7
szamix

klimat i muza i znów mam naście lat:D

szamix

dokładanie, ująłeś to pięknie w jednym zdaniu, coś co ja tłumaczyłem w kilku postach w innym wątku. Klimat, sentyment:)

szamix

Niepowtarzalny klimat, nasza młodość. Muza też ekstra, już nie ma takich świetnych piosenek

ocenił(a) film na 8
ujb

Ma to po prostu to coś, co niektórym pewnie będzie ciężko zrozumieć :) A przy tym jest polski, ale tak amerykański.

ocenił(a) film na 8
szamix

Zgadzam się w 100%.. dzisiaj po raz kolejny oglądałem ten film i po raz kolejny miałem ciary.... Niepowtarzalny klimat....

ocenił(a) film na 10
szamix

ten film jest wyjechany w kosmos pod warunkiem ze go ogladales w roku 1996 albo 1997..bo jak go dzisiaj ogladasz to zeby bola

ocenił(a) film na 8
szamix

pięknie powiedziane.. (napisane) :)

ocenił(a) film na 8
szamix

Nie dodam nic nowego, bo poprzednicy już napisali. Doskonała, jednozdaniowa recenzja. :)

szamix

ma to coś... chyba kultowych, młodych, pięknych polskich aktorów z muchą na czele w obsadzie ;]

danioterix

proszę o usunięcie komentarza, mialo byc do młode wilki 1/2 (zmylil mnie program tv filmwebu z soboty), jest jakiś bug sam nie mogę edytowac ;p

szamix

Dokładnie, nic dodać nic ująć. Aktorstwo niesamowicie sztuczne, to juz bardziej naturalny jest tupecik Wojewódzkiego;). Ale klimat...muzyka...ehh miło co jakis czas wrócić do czasów, kiedy miało się wszystkiego mniej a jakby więcej :)

szamix

zgadzam się z tobą w 100%. Napisałeś to dokładnie tak jak być powinno.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
szamix

Ja bardzo rozumiem i podpisuję się pod twoją wypodziedzią :-)

szamix

Tylko klimat ma dobry reszta jest słaba po za piosenką.

Ruben_fw

Ten film to niewypał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones