PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269738}
7,4 9 304
oceny
7,4 10 1 9304
Młodzi gniewni historia Rona Clarka
powrót do forum filmu Młodzi gniewni - historia Rona Clarka

Obejrzalem ten film z sympatii do Perrego ktory jest alkoholikiem :))))

Film jest oparty na faktach co bardzo ladnie broni go od wszelkich zarzutow wzgledem scenariusza...

Opowiada historie ktora wszyscy tak naprawde znamy...
Ogladajac ten film przypomnial mi sie "Patch Adams" z Robinem Williamsem ,"Nauczyciel z przedmiescia" z Sidneyem Poitier i kilka innych...
Przypominajacych ze najwazniejsza rzecza jest umiejetnosc trafienia do ludzi a to rzecz jasna wiaze sie ze zrozumieniem ich.

Tylko ludzie szczerzy prawdziwi i kochajcy co robia oddajcy sie temu zajaciu z pasja odnosza sukces...

To co w filmie urzeklo mnie najbardziej to umiejetnosc przekazywania wiedzy i sposob przekonania do siebie tych mlodych ludzi z jakimi sie spotyka nasz glowny bohater.

Dobry nauczyciel to taki ktory wierzy w misje ktorej sie oddaje a zarazem pamietajacy ze bez zrozumienia swoich uczniow nic nie wskora...

Przez okres mojej edukacji spotkalem takich nauczycieli tylko 2 mialem szczescie ze chociaz tylu :))
Jednak ich ciagle brakuje

Film oowiazkowy dla wszystkich belfrow i naszego ministra edukacji Pana Romana Giertycha :D ktory prawdopodobnie Tayshona wyslalby do pierdla :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones