PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269738}
7,4 9 286
ocen
7,4 10 1 9286
Młodzi gniewni historia Rona Clarka
powrót do forum filmu Młodzi gniewni - historia Rona Clarka

Rozumiem, że powstaje wiele filmów o podobnej tematyce ale na litość boską, ten sam tytuł to już grube przegięcie

Kasiuur

Tytuł przecież nie jest po angielsku taki sam...

skwrkk

po angielsku nie, ale po polsku przecież nawiązuje do innego filmu o niemal identycznej tematyce. moim zdaniem kiepskie połączenie

ocenił(a) film na 9
Kasiuur

jak to szło w telewizji na tvp1 kiedyś tam pare lat temu to chyba był tytuł: Nauczyciel

ocenił(a) film na 8
pawel059

ja ten film znam pod tytułem "triumf", i tez go chyba na tvp widziałam ;p http://www.teleman.pl/tv/Triumf-38623

ocenił(a) film na 8
czikika

Długo szukałem tego filmu, z tego powodu, że szukałem go pt Triumf :)

ocenił(a) film na 8
Humek

ja mialam tak samo, ale w koncu mi sie udalo go znalezc :)

ocenił(a) film na 3
Kasiuur

Zgadzam się w zupełności.. niestety muszę powiedzieć, że to jest kino czysto familijne, niestety film ciągnie się jak flaki z olejem.. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że postanowiłem sobie zgłębić historię Rona Clarka - z racji jego autorytetu w środowisku wychowawczym, gość naprawdę jest kimś, a w tym filmie jego postać jest fatalnie zagrana.

Kasiuur

A więc witaj w świecie poje&anych polskich dystrybutorów, który znajduję się tuż obok świata jeszcze bardziej poje&anych polskich dubbingowców... Nasz kraj taki piękny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones