PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269738}
7,4 9 304
oceny
7,4 10 1 9304
Młodzi gniewni historia Rona Clarka
powrót do forum filmu Młodzi gniewni - historia Rona Clarka

Super film. Wywarl na mnie ogromne wrazenie :) a na koncu az sie poryczalam jak wreczal im te nagrody...

ocenił(a) film na 10
niebiesko_oka

jestem nauczycielem i takie rzeczy to nawet w nas sie dzieja. moze nie do tego stopnia ale na prawde tak jest. Z zaskoczeniem musze przyznac, ze te metody wprowadze u siebie!!! :) zobaczymy ja mi pojdzie

ocenił(a) film na 5
Linka

To ja wsółczuję polskim uczniom. Pomijam brak polskich liter, bo to pewnie z lenistwa, ale "na prawdę" piszemy łącznie! Mam tylko nadzieję, że jesteś nauczycielem nauk ścisłych :)
Film jest w porządku, tak 5/10. Jest sztampowy i przewidywalny, jednym słowem: wtórny. Mimo to przyjemnie się go oglądało. Argument, że oparty był na faktach autentycznych, nie zmienia faktu, że to wszystko już w kinie było.

ocenił(a) film na 10
Kiudo

wiesz co takie uwagi zostaw dla siebie... a czegoś takiego jak "fakty audentyczne" nie ma... to się nazywa tautologia... Nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem więc do mojej pisowni w necie sie nie wpierdalaj

ocenił(a) film na 10
niebiesko_oka

zgadzam się film jest świetny, oglądałam 2 razy :) Mieć takiego nauczyciela... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones