PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494084}

Młyn i krzyż

The Mill and the Cross
6,8 10 092
oceny
6,8 10 1 10092
6,5 10
ocen krytyków
Młyn i krzyż
powrót do forum filmu Młyn i krzyż

gram w tym filmie...

ocenił(a) film na 7

Te gwiazdy zagrały w tym filmie dlatego,że lubią Polskę i znają Majewskiego...mnie udało się także grać w tym filmie..i czekam na efekt końcowy..była to długa i ciężka praca

allan78

a co jesteś chłopcem z castingu z katowic <hahaha>

allan78

Zdradź nam jaką rolę zagrałeś to podczas oglądania będzie można się dokładniej przyjrzeć.

Axel

zagrał drzewo.

afdgk

HAHAHAHAH, aż parsknąłem ze śmiechu xD xD xD Ach, jaki cięty dowcip, hi hi hi :')

ocenił(a) film na 7
afdgk

Kiedy się czyta takie komentarze, to ................................ brak słów. Jad, złośliwość bezinteresowna

ocenił(a) film na 8
klik123

...i Polena2000 dla lepszego smaku.

ocenił(a) film na 10
allan78

Jak zagrałeś choćby rolę statysty to tylko jak film wyjdzie do kin, a już szczególnie na DVD, masz wręcz obowiązek zdać relację lub spisać wspomnienia, tym bardziej, że masz konto na tym serwisie :) (wiadomo, że klauzule prawne mogą cię obejmować, ale jak tylko przestaną obowiązywać... ;p
Wprawdzie to twoja prywatna sprawa, ale ja np. lubię opowiadać o sobie, o tym o czym wiem, bo a nuż komuś to w czymś pomoże, szczególnie jeśli miałoby komuś uratować życie, bądź pokrzepić na duchu :)

Czy jest możliwe, że kiedyś coś zdradzisz lub podzielisz się swoimi wrażeniami ? :))

ocenił(a) film na 10
agnessailormoon

Chyba go wystraszyłam :>

agnessailormoon

zobacz kiedy on pisał tego posta

ocenił(a) film na 5
allan78

grałeś czy występowałeś, bo to pewna różnica...

ocenił(a) film na 10
ArjeN

Owszem, różnica niby tak, ale nawet statyści muszą się słuchać reżysera :) Szczególnie takiego, który współtworzył scenariusz ;p

ocenił(a) film na 7
agnessailormoon

Witaj :)..właśnie jestem po premierze w Katowicach...nie ma żadnej klauzuli ..więc film jest super zrobiony od strony technicznej lecz jakiś przynudnawy ...ale miłe uczucie widzieć siebie na ekranie :)

ocenił(a) film na 8
allan78

Zazdroszczę Ci jak cholera. Od dziecka marzyłem, by w jakiś sposób zbliżyć się do tych obrazów - a ten film dawał taką szansę.

ocenił(a) film na 10
allan78

A kogo grałeś czy mam do środy czekać ? ;p

Miałeś okazję poznać tego, który grał najważniejszą, ukrytą rolę ? :)) (Bartosza Capowicza)
Jestem pełna podziwu szczególnie dla niego i że Wam się chciało o tej porze roku grać, a skutki tego pewnie były-kontuzje na pewno, nie licząc przeziębień i innych trudności :)
Jeszcze nie oglądałam, ale o filmie słyszałam już z rok temu minimum, więc te parę dni jeszcze wytrzymam a potem byle do DVD :))

Zauważyłam, że ktoś pięknie określił, że to film z rodzaju filmów, których brak we współczesnym kinie. Zgadzam się. Widać, że u miłośników kina, bo fanów już nie, jest ogromne zapotrzebowanie na filmy działające nie tyle na naszą psychikę, ile na nasze dusze :)

agnessailormoon

hahaha, widzę, że nasz Bartek stał się już gwiazdą :D

ocenił(a) film na 10
monoftongizacja

Nawet w filmie było powiedziane, kto jest najważniejszy ;p
Dla mnie było to od początku oczywiste :)

allan78

kogo grałeś Allan?

ocenił(a) film na 7
witol29

jestem widoczny w pierwszej scenie filmu..ubieranie świętej rodziny..później w środku filmu ..scena w której zauważam stojącą dziewczynę ,zatrzymuję się i spoglądam na nią obracając się 3 razy :)..jestem także jednym z grajków w końcówce kiedy to wszyscy tańczą :)

ocenił(a) film na 10
allan78

Właśnie wróciłem z kina.
To Ty byłeś tym, który patrzy na tę dziewczynę! Nie poznałbym po tym zdjęciu w profilu. Czemu jej nie poderwałeś, tylko się jej okazywałeś pokazując z wszystkich stron? :P To Twoje kręcenie się dookoła i okazywanie swoich atutów w ten sposób owej dziewczynie wywołało salwę śmiechu na pokazie na którym byłem. :D

ocenił(a) film na 10
tomek_85_2

Jeszcze jedno - gdzieś tu napisałeś, że ten film jest nudny. No coś Ty chłopie! Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. I mówię to całkiem obiektywnie, bo ani w nim nie statystowałem, ani nie miałem z nim nic do czynienia - a szkoda...
Jak się dostałeś do filmu - przez jakąś agencję statystów, czy przyszedłeś na casting z ulicy?

ocenił(a) film na 7
tomek_85_2

jestem zapisany do ABM Katowice..teraz Będzin...zadzwonili do mnie byłem na dwóch castingach,w tym jeden z reżyserem i zostałem wybrany i zaproszony na plan zdjęciowy

allan78

allan, byłeś bardzo wiarygodny jako postać, mne sie podobało.

ocenił(a) film na 10
allan78

Chyba jedna z najbardziej charakterystycznych postaci-tylko napisałeś kogo to od razu się uśmiechnęłam :))

ocenił(a) film na 8
allan78

Rewelacyjna scena! Najlepiej pokazuje poetykę obrazów - mocno symboliczną, niedosłowną. Obrócenie się trzykrotne to zaloty. Kobieta pozostała jednak na nie obojętna, więc bohater odszedł. Ta para jest przeciwstawiona innej - sprośnego zgrywusa, który podrywa grubą pannę i chędoży się z nią następnie przez cały film - natura ludzka jest rozpustna, a ten świat nie lubi skromności.

allan78

Kurde, a ja za granicą siedzę i z premiery musiałam zrezygnować :/ Jak było? Dużo ludzi się pojawiło? Pozdrowienia od świętej Weroniki :D

ocenił(a) film na 10
monoftongizacja

Powinien to pisać facet, ale ładna jesteś :) Masz nieprzeciętną urodę i jeszcze ta piękna suknia, którą ci założyli :))
Miałaś rolę świętej, która nadal jest mało doceniana :)

Ciekawe czy ktoś jeszcze się tu pojawi ?

agnessailormoon

Witam wszystkich
Pojawiam się i ja tutaj bo jestem ciekawa jak odbieracie film "MŁYN i KRZYŻ"
Muszę się pochwalić że i ja grałam w tym filmie role CHŁOPKI.Ujrzeć mnie można jak podchodzę do mnicha i na rozłożonej serwecie kładę przed nim chleb a on błogosławi mnie krzyżem.

agnessailormoon

mało nas na filwebie, więcej na facebooku :P w poniedziałek wreszcie obejrzę film, już się boję. @agnessailormoon - dzięki :)

ocenił(a) film na 7
allan78

Powodzenia!

allan78

Kim jest twoja partenrka w scenie "kręcenia się"? Oszałamia urodą.

ocenił(a) film na 7
Tokugawa1982

Kinga Rojek..miss nastolatek :)

ocenił(a) film na 6
allan78

Możesz napisać gdzie kręcono plenery? Wygląda na jurę. W woj. śląskim?

ocenił(a) film na 7
kalakatakimuru

Witaj..Olsztyn koło Częstochowy..Zamek w Będzinie.. I Żarki

ocenił(a) film na 6
allan78

Dzięki! Gratuluję ciekawego doświadczenia na planie. A sam film bardzo sobie cenię.

ocenił(a) film na 7
kalakatakimuru

Dziękuję... sporo lat już minęło.. Ale wspomnienia są

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones