PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7474}

M jak morderstwo

Dial M for Murder
7,9 19 237
ocen
7,9 10 1 19237
7,4 21
ocen krytyków
M jak morderstwo
powrót do forum filmu M jak morderstwo

Przez bardzo długi czas uważałem Psychozę za najlepszy film Hitchcocka, bo to taki klasyk co każdy zna i każdy każdemu poleca. Rok temu postanowiłem obejrzeć więcej jego filmów i przyznaję, że zakochałem się w tych starych produkcjach przez ich klimat i scenariusze, ale jak dotąd nie znalazłem lepszego filmu o Alfreda niż "M jak morderstwo". Od scenariusza, przez zdjęcia (ach te kolory!), aktorów i w końcu końcówkę filmu uważam, że jest to arcydzieło.

Dawno żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia, a jestem dość wybredny i jeśli ktoś zna filmy, które uważa za podobne, ale lepsze to chętnie sprawdzę.

soob

Oglądałeś "39 kroków" też Hitchcocka? Moim zdaniem na poziomie jak i nie lepszy "Ptaków" i "Psychozy" mistrza.

soob

a ja uwielbiam"krawaciarza!"thriller z przymrżeniemoka.doskonały film.

ocenił(a) film na 10
soob

DRISHYAM - POZORY Mylą

Nie Alferda, inna bajka ale film zakończeniem rozwala system w sumie to 2 zakończenia że tak napisze, produkcja Bollywood ale warto sprawdzić jak ktoś lubi zakończenia majstersztyk, widziałem kilka takich filmów, więc jak ktoś zna z takim zakończeniem jak w "M jak morderstwo " to będę wdzięczny za kilka tytułów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones