PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7826}

Małpiszon

Monkeybone
4,9 2 706
ocen
4,9 10 1 2706
Małpiszon
powrót do forum filmu Małpiszon

Podobny film

użytkownik usunięty

Ktoś zna stary podobny do tego film - pisarz obrywa piorunem na balkonie i trafia do świata z książki, ale wszystko jest pomieszane. Jego bohaterka zostaje prostytutką, a czarny charakter zostaje zabity przez autora i odżywa, by potem próbować go spalić na stosie.

WSPANIAŁY ŚWIAT 1992 NOSTALGIA CRITIC GO NIEDAWNO ZRECENZOWAŁ

użytkownik usunięty
klasykindyjski

niestety nie

CO NIE?

użytkownik usunięty
klasykindyjski

to nie ten film, tamten nie miał nic w sobie rysunkowego

W takim razie przepraszam
Czy możesz wymienić aktorów, którzy zagrali w tym nierysunkowym

użytkownik usunięty
klasykindyjski

nie przepraszaj! to bardzo miłe, że chcesz pomóc :D niestety właśnie nie znam/nie pamiętam żadnego aktora, możliwe, że film był czarno-biały bo oglądałam go bardzo dawno
jedyne co pamiętam: facet siedzi na balkonie pisząc, potem już jest w tym nierealnym świecie, który wygląda tak samo poza faktem istnienia jego postaci i końcowych wydarzeń, dziewczyna, którą wymyślił pracuje jako prostytutka dla złego charakteru, gdy autor wchodzi do pomieszczenia by z nią porozmawiać uderza drzwiami w czarny charakter trzymający kieliszek w dłoni - kieliszek wbija się mu w szyję i twarz chyba, więc go dobijają bo i tak umierał, niestety odżywa i próbuje spalić pisarza na stosie mówiąc mu, że dwa razy w powieści nie może użyć ożywienia kogoś, ten zlatuje ze stosu, potem wiem, że siedzi w samochodzie już przytomny i kobietka mówi mu, że napisał bestseller i że trafił go piorun - to wszystko

Film amerykański ?
Który rok?
Może Ruby Sparks

użytkownik usunięty
klasykindyjski

skoro nic więcej nie pamiętam to roku tym bardziej XD ale na pewno to nie jest nowy film, skoro mógł być czarno-biały, jeśli nie wiesz nic o starszych filmach niż 2000 + to na pewno mi nie pomożesz niestety :(

Skądże daje głowę, że zaraz go wypatrzę

użytkownik usunięty
klasykindyjski

haha że też ci się chce XD

klasykindyjski

Ciekawe ile czasu to "zaraz" : >

elutkag

Pewnie to "zaraz" jest względne ;)
Na razie niedługo do dwóch lat dobije :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones