PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287571}

Małpy w kosmosie

Space Chimps
5,4 7 143
oceny
5,4 10 1 7143
Małpy w kosmosie
powrót do forum filmu Małpy w kosmosie

A ja dałem 7 :)

ocenił(a) film na 6

Wg mnie film nie był aż tak zły jak tu piszą, teksty może nie były wyśmienite, ale były nawet dobre. Jedno do czego bym się najbardziej przyczepił to do wykonania graficznego (obrazów), twórcy m.in. Shrek przyzwyczaili nas to jednej z lepszych, jak nawet nie najlepszych jakości obrazów, a w tym filmie po prostu załamka - obraz jakby pierwszy raz coś stworzyli.
Wiem, że mnie wielu tutaj pojedzie, no ale musiałem wyrazić swoją opinie ;)

ocenił(a) film na 6
djgad

Zgłaszam poprawkę do "[...]do wykonania graficznego (obrazów), twórcy m.in. Shrek[...]":
Wczytując się jak to jest z filmem (Małpy w kosmosie) a reklamowym tekstem "Najnowszy film producentów Shreka" okazuje się, że to był tylko chwyt reklamowy. Nie przypatrzyłem się na napisy początkowe, a tam nie było DreamWorks tylko jakieś inne wytwórnie itp. co oznacza, że nie tworzyła tego ekipa "twórców" Shreka, a wg tego co widzę na FilmWeb'ie to jest tylko jeden "producent" od Shrek'a.
To co właściwie zauważyłem po czasie, oznacza, że oskarżenie przeze mnie "prawdziwych twórców" Shrek'a o "słabe wykonanie" jest nie na miejscu i poniekąd wyjaśnia to, że film jest tak słabo ceniony.
Mi osobiście ulżyło i przynajmniej teraz wiem, że jednak DreamWorks narazie nie zawodzi tak bardzo moich oczekiwań :)

No niestety tym razem troszkę dałem się wrobić w chwyt reklamowy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones