PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287571}

Małpy w kosmosie

Space Chimps
5,4 7 141
ocen
5,4 10 1 7141
Małpy w kosmosie
powrót do forum filmu Małpy w kosmosie

Szkoda pieniędzy. Film nie nadaje się absolutnie dla mniejszych dzieci, żarty skierowane raczej do starszego odbiorcy. Fabuła to jakaś pomyłka. To co najlepsze obejrzyjcie sobie w trailerze, bo reszta to totalna kaszanka. Moje dzieci wynudziły się straszliwie, a ja nie zaśmiałam się ani razu oglądając to badziewie. Jedyne na plus to dobra promocja. Wiedzą w tej Hameryce jak sprzedać g... na patyku.

ocenił(a) film na 5
aniarusztecka

zgadzam sie. gdzie to dla dzieci. po pierwsze tak duzo i szybko gadaja ze nawet jesli powiedza cos smiesznego to zalapac sie nie da bo polowa tekstu niezrozumiala i zaraz dalej gadaja :/ mnie rozsmieszyla tylko scena z kilowatem jak luna nie mogla wymowic imienia tego stworka. przereklamowane i do d***

aniarusztecka

Zgadzam się z powyższym, do słabej fabuły dorzuciłbym jeszcze nudę i żenujący wręcz poziom humoru.

ocenił(a) film na 1
aniarusztecka

Zgadzam się w 100% Film dla dzieci do lat 10!!! I szczerze mówiąc bardzo słaby :((( Szkoda kasy!!!

aniarusztecka

Tak myślałam. Sam tytuł mówi sam za siebie.
Nudna , głupia, przereklamowana fabuła dla przedszkolaków...
Od samego początku przeczuwałam, że to będzie normalny regularny shit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones