PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287571}

Małpy w kosmosie

Space Chimps
5,4 7 143
oceny
5,4 10 1 7143
Małpy w kosmosie
powrót do forum filmu Małpy w kosmosie

Obejrzałem...

ocenił(a) film na 1

Proszę wybaczyć za stwierdzenie rodem z języka dzisiejszych trzynastolatków, ale... CJK?! (WTF - dla tych, którzy nie spotkali się jeszcze z polskim odpowiednikiem).
Trudno tak naprawdę ocenić ten film, bo nie da się o nim nic tak naprawdę powiedzieć, poza tym, że straciłem 90 minut swojego cennego życia na oglądanie renderingów bardzo kiepskiej jakości (rodem z pierwszych produkcji Pixara z lat 80...). Fabuła podobnie. Nie ma w niej nic.
Nie wspominając o tym, że film jest bardzo przegadany, dzieje się za szybko, nic z fabuły nie wynika, zero konsekwencji w zachowaniu postaci... Nie, nawet mnie nikt nie przekona, kiedy powie, że to była bajka. Nawet bajki nie bywają tak kretyńskie (ha, jednak nie obyło się bez mocnych słów).
W zasadzie to aż mi było przykro, że panowie Fedorowicz i Hermaszewski dali się w to wciągnąć. Koszmar.

ocenił(a) film na 1
inferre

O jasna. Zapomniałem o panach Grabowskim i Machalicy. Przepraszam serdecznie, naprawdę, nie zamierzałem. Naprawdę, szkoda było panów na tę produkcję. :(

ocenił(a) film na 3
inferre

Zgadzam się z przedmówca. Za dużo gadania za mało akcji, przecież to nie animowana moda na sukces zeby bohater spadal 5 odcinkow ze schodow a co gorsza opisywal to nastepnych 5.. W filmie nic sie nie dzialo poz agadaniem tak naprawde poza jednym wielkim nieustającym zbytecznym dialogiem.. Niemniej jednak Ono było fajne :)

ocenił(a) film na 1
julontko

Ono to był chwyt dla wszystkich, co lubią słodziutkie stworzonka. Nie będę wymieniał dla kogo. :D

ocenił(a) film na 3
inferre

Ale Czubowna byla ok :D jedna z nielicznych fajnych wstawek w filmie.

ocenił(a) film na 1
julontko

Hm. Ano. Ale żałuję, że nazwiska Busha nie zmieniono na innego wartego wspomnienia polityka z naszych ziem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones