PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287571}

Małpy w kosmosie

Space Chimps
5,4 7 141
ocen
5,4 10 1 7141
Małpy w kosmosie
powrót do forum filmu Małpy w kosmosie

Po Kungu Fu Panda i Wall:ym Te małpy napewno nie pokonają

Jakebloom

matko Boska!
już ludzie nie mają o czym tych bajek robić! król lew, pocahontas to były bajki..

blablablablablablablablabla za krótki

użytkownik usunięty
spidergirl151

Już nie wspominając o tym, że teraz wszystkie bajki robią komputerowo :/

Jakebloom

Osobiście czarno to widzę. Oby tylko tym z Dramworks poziom produkcji nie spadł... Prawdę powiedziawszy , jeśli o mnie chodzi, to mało co zdoła przebić wszestkie części ,, Shreka'' , ,,Madagaskar'' i ,, Kung Fu Panda''.

użytkownik usunięty
littleflyingbears

Dreamworks chyba nie ma nic wspólnego z tą produkcją

ocenił(a) film na 1
Jakebloom

Madagaskar był wielką porażąką według mnei nic śmiesznego i sztucznie zrobione 0/10 naprawde najgorsza bajka. Uwielbiam dzwonika z notre dame ,dawno temu w trawie ,pocahontas ,toy story bardzo! Czekam na Toy Story 3!

Jakebloom

juz sie ludziom pomysly koncza. jeszcze nie bylo tylko zab, patyczakow, wron i wesolych kleszczy, ale czuje ze niedlugo i to wezma na warsztat

separator

Prawda. Teraz już było wszystko - przygody w ocenia, dżungli, zoo, kosmosie, trawie, wielkim mieście, na przedmieściach, na każdym kontynencie... Kiedyś to dopiero był baki. "Dzwonnik z Notre Dame" , "Król Lew", "Anastazja", "Książę Egiptu" (chociaż nie jest taki stary), "Pocahontas", "Śpiąca Królewna".. A teraz? Jakieś bezsensowne, komputerowe i bardzo płytkie filmiki jak np. "Rodzinka Robinsonów", "Po rozum do mrówek", "Rybki z ferajny"... Może i bywają one śmieszne, ale czy dziecko ma rosnąć tylko i wyłącznie śmiejąc się z dowcipów, których i tak często nie rozumie. Oby to się zmieniło, bo jeśli tak dalej pójdzie to następne pokolenia będą miały zmarnowane dzieciństwo.

ocenił(a) film na 1
Edervenne

No akurat rodzinka płytka nie była. ;) Była fajną historyjką dla dzieci, bez śladu kretynizmu jak te nieszczęsne małpy. A tak naprawdę w tym roku jedynym godnym obejrzenia filmem komputerowym jest Wall-e.
Swoją drogą - co się stało z animowanymi KLASYCZNYMI filmami? o.O

Jakebloom

Ja myslę, ze ten film jest idealny dla autora postu. Chociaż sadzę, ze nawet małpa wie, że piszę się poŻyjemy, bo to od Życia pochodzi ;]
Bez obrazy ;)

ocenił(a) film na 1
Jakebloom

STARY! Po co ty wystawiasz ocenę zanim pooglądasz? Zawyżasz masakrycznie ocenę tego filmu. Wczoraj to oglądałem i jestem załamany. Mam nadzieję że pooglądasz i zobaczysz tą swoją "9".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones