PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287571}

Małpy w kosmosie

Space Chimps
5,4 7 143
oceny
5,4 10 1 7143
Małpy w kosmosie
powrót do forum filmu Małpy w kosmosie

Małpy w kosmosie co to jest? Gdzie tu jakakolwiek normalność? Znowu drodzy koledzy i koleżanki z Filmweb-u mamy przykład roztrwaniania pieniedzy i czasu a jak wiadomo czas to pieniądz to na jedno wychodzi. Po co komu takie bzdurne i niedorzeczne filmy no po co? Zrobiłem nawet ankiete wśród kolegów ikoleżanek i znajomych a brzmi ona: Po co robić kolejne niedorzeczne filmy takie jak małpy w kosmosie?
W ankiecie brało udział 50 osób
1 Dla forsy- 35 osób
2 Dla sławy- 5 osób
3 Z czystego debilizmu- 3 osoby
4 Z niepochamowanych kompleksów- 7 osób
A ja osobiście myśle że te wszystkie odpowiedzi układają się w jedno słowo: PRAWDA...

ocenił(a) film na 1

Ja odpowiadam że z czystego debilizmu xD

enya616

a może twórców poprostu mama nie kocha ?

smutne .. wiec ja pojde z zalu na to do kina

kyanka

Ludzie co wy żeście się tak uparli na te małpy. To może być całkiem przyjemny film, a wy od razu zakładacie, że nie. Przecież w pierwszy lotach NASA latały właśnie małpy, a dokładniej rzecz ujmując szympansy. Statki były oczywiście zdalnie sterowane. W remake'u "Planety małp" jest z resztą taki wątek. Myślicie, że co, od razu ludzie polecieli? Nawet Rosjanie psy wysyłali początkowo.

ocenił(a) film na 1
Doktor_Wong

Ten film jest po prostu głupi, naprawdę. To nie jest bajka, to kretynizm w czystej postaci. I tu nie chodzi o to, kto latał pierwszy i kiedy, ale o słaby scenariusz i jeszcze gorsze wykonanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aro022

czy ktoś był na pokazie przedpremierowym.Czy warto obejrzeć

ocenił(a) film na 5
Iron_Man19

Eh pewnie znowu to samo. Kolejna produkcja 3D zrealizowana na szybko, choć i tak wszyscy wiemy, że oscara na przyszłym rozdaniu zgarnie Pixar, więc napewno nie z potrzeby sławy, bo nie ma szans. Dla kasy jak najbardziej, najgorsze jest to, że z żadnych innych pobudek. Powiedzcie mi czy ktoś jeszcze pamięta niejaki "Sezon na misia" czy "Skok przez płot"? Dzieciaki masowo oglądające coraz to nowe 3D pewnie nie. Ale dochodzę zatem do wniosku, że filmy coś tam zarobiły i zniknęły. Producenci powinni się jednak martwić o swoją przyszłość. Samo zarabianie na nowych produkcjach i przykrywanie się napisem "Shrek" to niezbyt wiele, żeby przetrwać. Wytwórnie muszą mieć kurę znoszącą złote jajka - przez dekady, nie tylko na pięć minut.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones