PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602026}

Mały Książę

Le Petit Prince
7,6 89 564
oceny
7,6 10 1 89564
6,2 12
ocen krytyków
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

Ten film nie nadaje się do kin! Nie ma to jak wyrzucić kasę na bilet i co chwile wybudzać się z drzemki. Można go włączyć w łóżku co najwyżej aby zasnąć.
Może gdybym czytał książkę to inaczej bym go oglądał, aczkolwiek fabuła jest tutaj bardzo monotonna, powolna i bez rewelacji. Ktoś spieprzył scenariusz.

ocenił(a) film na 3
TheSunseed

Zgadzam się całkowicie. Gdy tylko zaczął się film zaczęłam żałować, że na niego poszłam. Przez cały seans czekałam aż tylko się skończy. Nigdy się tak nie zawiodłam.

ocenił(a) film na 1
TheSunseed

ksiazka jest jeszcze nudniejsza... koles ktory ja pisal chyba byl na mocnych psychotropach bo na trzezwo chyba nikt normalny by tego nie napisal

ocenił(a) film na 10
CzuowiekBanan

Załamuję się, gdy czytam takie komentarze. Mały Książę jest pełen metafor, symboli i alegorii. Autor "nie brał" niczego, tylko chciał przedstawić powieść w taki sposób, aby można było się doszukiwać drugiego dna. Natomiast elementy fanastyczne i surrealistyczne są stworzone z myślą o kimś młodszym. Małego Księcia interpretuje się inaczej w zależności od wieku.

Kazuhaki

Mały Książę książka a nie film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones