PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602026}

Mały Książę

Le Petit Prince
7,6 89 564
oceny
7,6 10 1 89564
6,2 12
ocen krytyków
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę


byłam w kinie i niestety daje najniższą z możliwych.naprawdę bajeczka dla bachorów z przeczkola. rade obejrzeć Megamocnego to jest film tak delikatnie zboczony ^^ wytwórnia Dream works robi najlepsze filmy na świecie!! fani dreama jesteście tu ze mną? dream robi filmy można by powiedzieć o życiu prawdziwym a nie zmyślonym! czyli z życia wżięte niech dzieci uczą sie jak najwcześniej bo słuchanie byle czego o księciuniu jakimś że tak zacytuje ryje banie ! a dream jest ponad życie JWS,PKO,MM kocham je w nim jest kopalnia świetnych tekstów. i nie chce aby dotarło to do was w inny sposób pm. ty idiotko ty głupku tylko że oglądane bajek bez odrobimy humoru jest bez sensu. bay


<

RoxanneRitchi

ogarnij przecinki ziom, poza tym "przeCZkola"? serio?

ocenił(a) film na 1
niemamczasu

na fonie pisałam :p

ocenił(a) film na 7
RoxanneRitchi

Nie karmić trolla...

ocenił(a) film na 1
Intan

ani łosia..

RoxanneRitchi

O matko, nawet emigranci z Abudabi nie gwałcą naszego języka w takim stopniu :/ Siadaj, pała!

ocenił(a) film na 1
rozkminator

nie będziesz mi mówić jak mam żyć
xDDDD

RoxanneRitchi

A bedę właśnie!
xDDDD

ocenił(a) film na 1
rozkminator

mamo zrób mi kanapki...

RoxanneRitchi

A posprzątane w pokoju??

ocenił(a) film na 1
rozkminator

remont mam więc i tak syf i tak

RoxanneRitchi

Nie ma porządku - nie ma kanapek...

ocenił(a) film na 1
rozkminator

nie ma kanapek niema sprzątania

ocenił(a) film na 9
RoxanneRitchi

bez sensu, bez ładu, bez przyszłości...

Martin

bez bezów

ocenił(a) film na 1
rozkminator

kwotki to sum
xddd

ocenił(a) film na 1
Martin

taki polski swiat...

ocenił(a) film na 7
RoxanneRitchi

Mały książę to klasyka!!! Książka mówi o wadach ludzi i jak ich unikać a także o przyjaźni. A na pewno filmy o smokach, potworach itp. są mądrzejsze, tak???? Żenada

ocenił(a) film na 9
JanJago1

Jak nie jak tak.. "pszeciesz my siem nie znamy"

ocenił(a) film na 1
JanJago1

ło boziu

ocenił(a) film na 9
RoxanneRitchi

dla niektórych ludzi nie ma nadziei

ocenił(a) film na 7
Jkozak_filmweb

koniec świata...

ocenił(a) film na 9
marcelo80

dokladnie

RoxanneRitchi

Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Pomijając pisownię, sformułowanie "bajeczka dla bachorów" tylko świadczy na Twoją niekorzyść. Nie jest to film łatwy w odbiorze a na pewno nie śmieszny jak np Kung Fu Panda (zresztą fajny firm). Byłem z córką na tym filmie i bardzo mnie przejął swoim przekazem i mądrością, o czym zresztą bardzo dużo rozmawiałem z moim 8 letnim dzieckiem. Co do filmów tej wytwórni o której piszesz to też dobre produkcje, czasem głópawo śmieszne ale zabawne - ja bym ich nie wrzucał do jednego worka z tym filmem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones