PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7495}
6,7 2 053
oceny
6,7 10 1 2053
6,3 3
oceny krytyków
Made in Britain
powrót do forum filmu Made in Britain

Przez większość filmu wiało nudą. Były w sumie chyba tylko trzy sceny, które sugerowałyby jakieś drugie dno [uwaga, spoilery]--------> 1. Kiedy Trevor tłumaczy, dlaczego dostosowanie się do reguł byłoby wg niego nieuczciwością, 2. Kiedy patrzy przez szybę na rodzinę manekinów, 3. Kiedy obserwuje śpiące dzieci. <--------[koniec spoilerów]. Reszta to w zasadzie "kilka dni z życia przeciętnego skina". Na filmwebie zobaczyłam, że film jest stosunkowo krótki - 73 minuty, ale mi wydawało się, że trwał ze trzy godziny. Dłużył mi się niemiłosiernie. W zasadzie jedyną rzeczą, dla której ewentualnie byłoby warto go obejrzeć jest rola Tima Rotha. Chociaż i tak patrząc na niego jakoś nie bardzo mogłam uwierzyć, że postać, którą gra jest rok ode mnie młodsza.

ocenił(a) film na 6
piyoko

dokładnie... jedyne, co przychodzi na myśl po obejrzeniu tego filmu to 'wtf?'. może jestem zbyt głupia, żeby dojrzeć w tym ukryty sens, może zbyt nieuważnie oglądałam film - ale według mnie był praktycznie o niczym i nic nie wnosi. ot, historia i po historii. może ma specyficzny klimat, ale to zbyt wiele mu nie daje. spodziewałam się czegoś więcej po roth'u. ;)

ocenił(a) film na 6
spider_cider

damn, nie wiem jak odmienić 'roth'. [za krotki -_-]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones