Odtwórz Zwiastun nr 2 2:07
Film

2015 1 godz. 35 min.
5,3 9 484
oceny
5,3 10 1 9484
4 551
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"655364","linkUrl":"/film/Maggie-2015-655364","alt":"Maggie","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/53/64/655364/7684326.2.jpg"}
Nastolatka Maggie zostaje zainfekowana przez wirusa, który zamienia ludzi w zombie. Dziewczyna może liczyć tylko na pomoc swojego ojca.
Maggie
Zwiastun nr 2 2:07
Maggie - Zwiastun Nr 2 Maggie - Zwiastun Nr 2

W całym kraju rozprzestrzenia się choroba, która zamienia ludzi w zombie. Wirus dociera także do prowincji nastoletniej Maggie (Abigail Breslin), co skutkuje jej zarażeniem. Jednak ojciec (Arnold Schwarzenegger) nastolatki nie chce pogodzić się z jej losem i próbuje powstrzymać przemianę w żywego trupa. Ma na to sześć miesięcy, więc musi się spieszyć.  

studio
Gold Star Films / Inferno Entertainment / Lotus Entertainment / Więcej...
inne tytuły
Infectée Kanada
Maggie (I) (inny tytuł) USA
Więcej...
Chloë Grace Moretz musiała zrezygnować z roli Maggie z powodu innych zobowiązań.
Pierwotnie w roli ojca Maggie miał wystąpić Paddy Considine, ostatecznie jego miejsce zajął Arnold Schwarzenegger.
Zdjęcia do filmu kręcono w Nowym Orleanie (Luizjana, USA)
O dziwo najgorzej na filmie będą się bawić zagorzali fani Arnolda Schwarzeneggera, jak również wszyscy zwolennicy krwistych zombie movies oraz fani czarnych komedii ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 86%
"Maggie" odpowiada na pytanie, co by było, gdyby Terrence Malick wyreżyserował film o zombie. więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 67%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobre kino, inne spojrzenie na problem zombie...

  profus6 ocenił(a) film na

  Dobre kino, inne spojrzenie na problem zombie... Kameralny dramat z bardzo dobrą rolą Arniego.Tak trzymać siłaczu!! Polecam.

 • Fajny kameralny dramacik ...

  beloved1 ocenił(a) film na

  Jak ktoś spodziewa się akcji to niech nie ogląda to raczej jest rozgrywka psychologiczna niż , jakiś suspens akcja dramat. ARnold w innej roli niż zwykle , jak dla niego całkiem nieźle. W jego przypadku w tym filmie i mniej mówi tym lepiej wychodzi , reszta również bez zarzutu lubie takie ... więcej

 • A mimo wszystko

  kimutepes

  Tak marudzicie. Mimo to zobaczę. Uwielbiam Arniego, może nawet drzewacza grać. I tak jest dobry, a skoro to dramat, to tym bardziej chcę zobaczyć terminatora z ludzką twarzą. Im więcej wybrzydzania, tym film godniejszy uwagi. Gimbusom stanowcze NIE !!!

 • to nie jest kino akcji, tylko bardzo dobry dramat ! dobry scenariusz, fajna rola Arniego

  kocurxtr ocenił(a) film na

  polecam i powtarzam - to nie jest kino akcji, ani nie horror ! (chyba, że za horror uznamy to jak ojciec przeżywa powolną i nieuniknioną śmierc swojego dziecka)

 • Chyba najbardziej realny film o zombie jaki widziałem, ale jest też...

  jacekon ocenił(a) film na

  nudny jak flaki z olejem. Żeby było jasne, nie jestem fanem kina akcji, ale skoro od początku wiadomo jak się film skończy, to liczyłem na jakieś zwroty akcji, a tu nic. Nuda, nuda, nuda...

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.