PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 546
ocen
7,5 10 1 42546
8,3 23
oceny krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

bo niech w tym wypadku każdy lubi co chce, jak sie komuś podobają pseudomądrości umierającego starca czy wspólne spiewanie piosenki to proszę, nie bronię, ale...
deszcz żab był niesamowity :DDD
gapiłem się na niego z owartą gębą i, choć szkoda mi było biednych stworzeń, wykonanie było świetne :) nie mam pojęcia czy użyli prawdziwych żab, bo przecież pilnuje się, żeby nie uszkadzać zwierząt w czasie kręcenia filmów, choć chyba nie uwierzyłby że to tylko taki komputerowy efekt.
początkowe ciekawostki tez ciekawe, choć nijak sie mają do fabuły, bo tam nic takiego nie było.
polecam dla lubiacych pospać w czasie filmu, nie stracą dużo jeśli na chwilę sie zdrzemną, a jest kiedy spać (3h trwania, czyż nie?) :D

ocenił(a) film na 10
_Tymon_

Żal mi ciebie, tak bardzo wąsko patrzysz na świat... Ileż piękna cie omija. Żal powiadam.

_Tymon_

To są idealne filmy nie tylko dla zmęczonego widza żeby bezkarnie się zdrzemnął, ale również świetne dla pań domu do prasowania :) Nie trzeba mieć cały czas oczu w telewizorze / ekranie komputera, można spokojnie prasować i tylko raz co raz rzucić okiem na to co tam się urodziło. Warto jedynie w skupieniu obejrzeć deszcz żab - to najciekawszy i najoryginalniejszy fragment filmu.

ocenił(a) film na 7
_Jowi_

Tym wpisem udowodniłaś, jak "poważnie" podchodzisz do twórczości filmowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones