PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559006}

Mali złodzieje

Gypsy Child Thieves
6,7 172
oceny
6,7 10 1 172
Mali złodzieje
powrót do forum filmu Mali złodzieje

Dziś oglądałem

użytkownik usunięty

Ewa Ewart poleca w TVN24. Poważna sprawa z tymi cyganami. Dobry dokument, ciekawy, troszkę za krótki (trwa około 1 godziny).

ocenił(a) film na 8

Mieszkam obok cyganów, obok kilku rodzin Romskich, i kilkanaście dni temu ich 6 letni syn pobił dotkliwe mojego 2 letniego.
Są oni niczym innym jak pasożytami, żyją z wyłudzeń MOPR itp. 98% z nich wcale nie pracuje (dane MOPR Białystok) mają samochody, i to naprawdę solidne gabloty, jak BMW itp.
Ogólnie mogę powiedzieć, że są krzykliwi, nie wykształceni, żyją stadnie, i nie uważają nikogo innego, prócz swoich pobratymców, więc znać polaka mogą, ale już być z nim jak przyjaciel z przyjacielem, co to to nie.
Nie ożeni się żaden cygan z polką, bo go wykluczą ze społeczności romskiej, kobiety traktują jak szmaty do podłogi, bo taką mają kulturę.
Zmuszają je do noszenia długich spódnic, bo wierzą, że jak kobieta dotknie nogą pożywienia to je skazi, sprawi że będzie nieczyste.
Nogę kobiety mogą dotknąć tylko i wyłącznie podczas uprawiania seksu, w innym wypadku jest to zabronione.
Jednym zdaniem, to są tacy ludzie jak Alkaida, czy inne społeczności, żyjące we własnym świecie, mający własne poglądy na świat i życie, gardzący każdym kto do nich nie należy i z nimi nie trzyma, nie uważają naszego prawa, naszych zasad, żyją z cwaniarstwa łącznie z kradzieżami, wyłudzeniami i żebractwem, są bardzo hałaśliwi, i kłopotliwi jako sąsiedzi.
Żyje obok nich ponad pół roku, już kilka razy była wzywana do nich przez nas policja, raz gdy pobito moje dziecko, drugi raz, gdy młody cygan pobił swoją ciężarną kobietę, kolejny raz gdy matka szukała swojej nastoletniej córki.
Ogólnie żałuję, że nie wysiedlili ich gdzieś do lasu, bo mieli mieszkanie ponad 80 m kwadratowych w wieżowcu, ale strasznie je zdewastowali, dostali eksmisję, ale sąd przyznał im lokal socjalny, więc teraz żyją u nas, są agresywni, wulgarni, i wkurzający.
Mieszkam w Białymstoku.

ocenił(a) film na 8
baraqs

Osiedle cyganów na Słowacji http://www.kciuk.pl/3-Swiat-Tak-to-Slowacja-a9968

Problem Cygański http://www.abcnet.com.pl/node/3932

ocenił(a) film na 6
baraqs

Współczuje człowieku z całego serca-mam nadzieje,ze juz nie masz z nimi problemów jako ze wpis jest sprzed póltora roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones