PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 366
ocen
7,6 10 1 55366
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

bo tylko do polowy jest jak w filmie, pozniej duzo smutniej i gorzej i wcale nie tak pieknie i romantycznie.
Szczegolnie ten powrot do Honkongu i pobyt w domu Towsendow. i ostatnie zdanie umierajacego Waltera..
Bardzo smutna ksiazka, ale warto przeczytac, bo chyba jest blizsza rzeczywistosci, niestety...

ocenił(a) film na 10
Bankawstanka

Wlaśnie przeczytałam ksiażke i teraz chce ogladnąć film... widziałam na zwiastunie rzeczy, których nie ma w książce i książka oczywiście smutniejsza i cześć to juz jest zmieniona, a szkoda bo tak dziwnie- tylko pół filmu jest na podstawie książki. pozdro

ocenił(a) film na 8
Bankawstanka

Też przeczytałam, przed obejrzeniem. Jednak film podobał mi się bardziej, bo mimo smutnego zakończenia nie było to aż tak smutne jak w książce. A książka, to prawda, bliższa rzeczywistości.

ocenił(a) film na 9
izadora6

ja rownież czytam ksiązke(dzien przed oglądnieciem filmu) i musze przyznac ze jest równiez dobra jak i film .Mi osobiscie bardziej podobał sie film.Mnie wzruszyła i ksiązka jak i film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones