PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 339
ocen
7,6 10 1 55339
5,8 10
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

Witam
jestem facetem i przyznaję że film mnie uwiódł.Dobry film.

ocenił(a) film na 10
kin1978

świetny jest nie?? :) mnie tez uwiodl... Edward Norton jest zajebisty!

Bridget84

Dokładnie. Każdy w tym filmie zagrał jak w realu. Przemiana bohaterów jest najciekawsza. Najpierw Panią Watts człowiek by zabił, by po godzinie filmu zrozumieć ją i wybaczyc. Norton jak każdy facet - ma honor, który nie przeszkadza mu wymierzać (czas ciągły) kary niewiernej żonie, by w końcu ... no właśnie przebaczyć? czy zaplatał się we własnej działaniu? to siła tego obrazu. ale "edukacja" żony nie poszła na marne motyw z konca filmu jak traktuje Liv'a -bezcenna. Ludziom dzis potrzebny jest czas na zrozumienie się, pokochanie - ponowne... Po tych wydarzeniach ten welon musi byc różnokolorowy ale można go lekko wybielić..
pozdr

ocenił(a) film na 8
kin1978

Ten film jest po prostu urzekający w każdym calu, od gry aktorów, po scenerię niczym malowaną lekkimi pociągnięciami pędzla jak i muzykę. Poezja.

ocenił(a) film na 8
Ninettezinha

Potwierdzam...

ocenił(a) film na 8
kin1978

świetny film, nie ukrywam że zdecydowałem się go obejrzeć głównie ze względu na obecność Nortona w obsadzie, ale z każdą kolejną minutą film coraz bardziej pochłaniał. A końcowa scena i ta muzyka... Majstersztyk!

ocenił(a) film na 9
kin1978

Mnie też. Dobry jest!

ocenił(a) film na 7
kin1978

Mnie chyba też :-) Zawsze słysząc słowo "melodramat" aż się wzdrygam, ale ten film obejrzalem zachęcony wysoką oceną zarówno na IMDb jak i na FW. Fantastyczna muzyka, piękne zdjęcia i bardzo dobra gra aktorska. Film uwodzi, choc na płaszczyźnie fabularnej jest już nieco słąbiej, ale to przecież nie wina twórców tego obrazu, w końcu jest na podstawie książki. Reasumując: bardzo przyjemny dwugodzinny seans, również dla facetów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones