PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 859
ocen
4,8 10 1 3859
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

Ale to?
Bez komentarza.
Nawet nie wiem do jakiej kategorii to coś przypisać.
Horror, czarna komedia z elementami pseudo BDSM?
Porażka jakaś.
Święta Bożego Narodzenia z kolesiem przybitym do ściany... taaaa... I ta muzyka w tle.
"Majstersztyk"
Sorry. Zapałki w oczach, żeby nie zasnąć...
DNO!

KOKAINKA

Masz 100 % rację

ocenił(a) film na 2
KOKAINKA

Obejrzałam wczoraj (tzn. dzisiaj) cierpiąc na bezsenność, ale pod koniec już przesuwałam sceny, bo po prostu film mnie wybitnie nudził. Do tego był niesmaczny. Ani to dla normalnych ludzi, ani dla sadystów nawet, bo mało drastyczny, a na pewno nie dla mnie, mimo że horrory bardzo lubię. Czarna komedia też to nie była, raczej jakaś żałosna próba wstrząśnięcie widzem... ale nieudana. Chociaż nie - jednak niski poziom tego filmu jest wstrząsający.
Chyba jedyny plus filmu to Mamusia, tzn. postać jaka taka i aktorka ją grająca, ale to pomysł niewykorzystany.

ocenił(a) film na 1
Anka_1990

No ja chyba będę zmuszona oglądnąć to coś dzisiaj, jestem na odstawce leków nasennych ...
Zatem to lub podobny szajssss, albo nocka z głowy. ;)

ocenił(a) film na 1
KOKAINKA

Totalne obrzydlistwo i tragedia.

ocenił(a) film na 8
KOKAINKA

hah, a mnie się podobał :-) plus za wstrząśnięcie emocjonalne widzem, nie lała się krew litrami, nie było flaków, bo takie filmy mają na celu wstrząsnąć.... yyyy.... wizualnie? A tu jednak współodczuwaliśmy z ofiarą (przynajmniej ja;)). Wkurzała mnie obłuda jej przyszywanej siostry, myślałam już, że tam wejdę i jej przywalę hehe. I szkoda mi było tego brata... Mimo wszystko. Oboje mieli skrzywioną psychikę, oboje na inny nieco sposób sobie z tym radzili. Rodzice, hmmm, no cóż.... Psychole są wsród nas! Trzeba być przygotowanym na wszystko :D a tak serio, to dla mnie takie filmy to perełki, nieamerykańskie, niekonwencjonalne, niebanalne dramaty;)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones