PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873172}

Mamy tylko dziś

Here Today
6,4 1 201
ocen
6,4 10 1 1201
Mamy tylko dziś
powrót do forum filmu Mamy tylko dziś

I tylko postać Emmy wydaje się napisana na siłę - rozkrzyczana, żeby nie powiedzieć drąca ryja i balansująca na granicy prostactwa. Pewnie to miała być przeciwwaga dla dzieci Charliego, zwłaszcza córki, ale wyszedł za duży kontrast.

ocenił(a) film na 8
PaniKamelli

Większość twórców jednak chce być doceniana.Mimo,że rozdźwięk pomiędzy widownią ,a autorem rośnie w zastraszającym tempie. Stąd pewnie taka,a nie inna Emma.Dobrze,że pomimo sklerozy/demencji pamiętam jeszcze nieźle "Kiedy Harry poznał Sally " :)
pozdrowienia przesyłam

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
PaniKamelli

PaniKamelli dla mnie córka była przerysowana, jej sztywność i niechęć do zabawy, i oceniam tak, choć sama nie jestem zbyt wyluzowana. Emma wg mnie bardzo ok.

ocenił(a) film na 8
ana_ax

jestem bardzo towarzyska i wyluzowana lecz nienawidzę imprez, a szczególnie tańce mnie nudzą,i była bym jeszcze bardziej sztywna niż jego córka, za nic w świecie nie pozwoliłabym by ktoś mnie wyciągnął na środek :)dla mnie to norma dlatego nie czuję, że postać jest przerysowana, a wręcz bardzo życiowa i nadzwyczaj normalna :D

ocenił(a) film na 8
PaniKamelli

Cudowny, wzruszający, pełen dobra i ciepła i dlatego jak bajka nierealny ;)
czas zleciał przy nim w mgnieniu oka,
ciekawie pokazane jak wiele osób pracuje i doszlifowuje żarty, które puszcza się w świat

Kasha

Męczący sztuczny i zmontowany z gotowych zestawów...Nawet Żydzi w białych jarmułkach czyli tacy na 25%...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones